Loty Bydgoszcz - Warszawa

Nasze najtańsze oferty lotów z Bydgoszcz do Warszawa

Tutaj możesz porównać tanie loty z Bydgoszcz (BZG) do Warszawa (WAW) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Warszawa. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Bydgoszcz - Warszawa

Lot Bydgoszcz – Warszawa

Trasa lotu Bydgoszcz (BZG) - Warszawa (WAW) jest bardzo popularna wśród Polaków. Stolica kraju zamieszkiwana przez blisko 2 miliony ludzi stanowi centrum wydarzeń politycznych i kulturalnych. Miasto stołeczne to tętniąca życiem metropolia, będąca siedzibą większości centralnych organów władzy, ministerstw oraz urzędów. Warszawa jest również ośrodkiem przemysłowym, handlowo - finansowym, a także naukowym i uniwersyteckim Polski. Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka. Różnorodność miasta, bogate tło historyczne, niepowtarzalna atmosfera i wielość zabytków sprawiają, iż Warszawa jest nie tylko celem podróży służbowych ale także licznych wycieczek.

Lotnisko Warszawa- Okęcie

Międzynarodowy port lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie (WAW) to największe i jedno z głównych lotnisk w całej Polsce. Obsługuje ono prawie 50% całego lotniczego ruchu pasażerskiego w kraju. Położone jest w południowo- zachodniej części miasta, w pobliżu osiedla Okęcie. Na atrakcyjność połączeń krajowych wpływa oddalenie portu jedynie 10 kilometrów od centrum. Do serca stolicy bez problemu dojedziemy samochodem i taksówką, a także regularnie kursującymi autobusami komunikacji miejskiej.

Tanie loty z Bydgoszczy do Warszawy

Bez względu na cel wizyty bezpośrednie połączenia lotnicze z Bydgoszczy do Warszawy oferują Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT). Stanowią one zarówno pod względem czasowym jak i cenowym korzystną alternatywę dla innych środków transportu. Czas podróży wynosi około 1 godzinę, co w porównaniu do ewentualnego przejazdu samochodem pozwala zaoszczędzić blisko 3 godziny. Planując wylot warto skorzystać z porównywarki cen lotów oraz dokonać rezerwacji z możliwym wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Bydgoszcz - Warszawa

Lot tam i z powrotem od 1 120,49 zł
Odległość 227 km
Lotnisko odlotu Bydgoszcz im. Ignacego Jana Paderewskiego (BZG)
Lotnisko przylotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Państwo docelowe Polska
Alternatywne loty do Warszawa
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży