Loty Szczecin - Warszawa

Nasze najtańsze oferty lotów z Szczecin do Warszawa

Tutaj możesz porównać tanie loty z Szczecin (SZZ) do Warszawa (WAW) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Warszawa. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Szczecin - Warszawa

Lot Szczecin – Warszawa

Trasa lotu Szczecin - Warszawa (SZZ-WAW) jest jedną z najczęściej realizowanych w siatce przelotów krajowych. Miasto stołeczne zamieszkiwane jest przez blisko 2 miliony ludzi. Stanowi ono centrum wydarzeń politycznych i kulturalnych kraju. Jako stolica administracyjna jest siedzibą większości centralnych organów władzy, ministerstw oraz urzędów. Warszawa jest również ośrodkiem przemysłowym, handlowym, a także naukowym i uniwersyteckim Polski. Przez wzgląd na bogaty dorobek historyczny, niepowtarzalną atmosferę i wielość zabytków jest celem nie tylko podróży służbowych ale i licznych wycieczek. Corocznie przyciąga całe rzesze turystów.

Port lotniczy Warszawa- Okęcie

Międzynarodowy port lotniczy Chopina w Warszawie (WAW) to największe i jedno z głównych lotnisk w całej Polsce. Obsługuje ono bowiem prawie 50% całego ruchu pasażerskiego w kraju. Znajduje się w pobliżu osiedla Okęcie, w południowo- zachodniej części miasta. Na atrakcyjność połączeń krajowych wpływa oddalenie portu jedynie 10 kilometrów od centrum. Do serca stolicy bez problemu dojedziemy samochodem i taksówką, a także regularnie kursującymi autobusami komunikacji miejskiej.

Loty Szczecin-Warszawa, czas lotu

Bezpośrednie połączenia lotnicze ze Szczecina do Warszawy obsługiwane są przez Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT). Stanowią one zarówno pod względem czasowym jak i cenowym korzystną alternatywę dla innych środków transportu. Każdego dnia oferowanych jest kilka bezpośrednich przelotów na trasie Szczecin-Warszawa. Czas podróży wynosi około 1 godzinę, co w porównaniu do ewentualnego przejazdu samochodem pozwala zaoszczędzić blisko 4 godziny. Planując wylot warto skorzystać z porównywarki cen lotów oraz dokonać rezerwacji z możliwym wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Szczecin - Warszawa

Lot tam i z powrotem od 87,54 zł
Czas lotu min.. 01:05
Czas lotu powrotnego min.. 01:10/ max.. 01:15
Odległość 437 km
Loty tygodniowo 27
Lotnisko odlotu Port lotniczy Szczecin - Goleniów im. NSZZ Solidarność (SZZ)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Państwo docelowe Loty - Polska
Alternatywne trasy do Polska
Alternatywne loty do Warszawa
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie