Loty Wrocław - Warszawa

Przydatne informacje o locie Wrocław - Warszawa

Lot Wrocław-Warszawa

Loty z Wrocławia do Warszawy (WRO-WAW) są jednymi z najczęściej realizowanych w siatce połączeń krajowych. Stolica kraju ma bardzo wiele do zaoferowania na różnych płaszczyznach i stąd też stanowi szczególnie lubiany cel podróży. Największe polskie miasto zamieszkane przez blisko 2 miliony ludzi jest ośrodkiem gospodarczym, politycznym, naukowym i kulturalnym na skalę europejską. Niepowtarzalna atmosfera i tło historyczne sprawiają, iż Warszawa jest celem nie tylko podróży służbowych ale i wycieczek.

Tanie loty Wrocław-Warszawa

Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy najkorzystniej jest nabyć z wyprzedzeniem. Pomocne w znalezieniu korzystnych cen biletów lotniczych będzie skorzystanie z porównywarki cen lotów idealo. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj taryfy biletowej, w zależności od priorytetów naszej podróży.

Loty z Wrocławia do Warszawy

Bezpośrednio do Warszawy polecieć można z każdego większego miasta w Polsce. Bezpośrednie loty z Wrocławia do Warszawy oferują Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT). Przewoźnik ten oferuje swoim pasażerom dogodne pod względem zarówno cenowym jak i czasowym połączenia lotnicze na trasie Wrocław-Warszawa kilka razy dziennie. Z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu na warszawskie Okęcie dolecimy w ciągu zaledwie 50 minut. W porównaniu do czasochłonnej podróży pociągiem (od 6 do 7 godzin) tudzież samochodem (około 5 godzin), lot na tej trasie stanowi sporą oszczędność czasu. Położenie warszawskiego lotniska w niedalekiej odległości od miasta i dobrze rozwinięta siatka komunikacji miejskiej sanowi dodatkowy plus pozwalając na sprawne przedostanie się do centrum stolicy.