Loty Warszawa - Tokio

Przydatne informacje o locie Warszawa - Tokio

Warszawa - Tokio

Trasa Warszawa - Tokio (WAW - TYO) jest jedną z cześciej uczęszczanyh tras międzynarodowych i międzykontynentalnych. Tokio stanowi jedno z największych na świecie centrów handlowych, przemysłowych i finansowych. Swoje siedziby mają tutaj największe światowe banki, giełdy oraz działające na różnych płaszczyznach firmy. Obywają się tu różnego rodzaju targi. Całą aglomerację zamieszkuje blisko 35 milionów mieszkańców. Stolica Japonii położona jest na Wyspie Honsiu nad Oceanem Spokojnym. Dzięki połączeniom lotniczym możemy znaleźć się w tej wyjątkowej metropolii w ciągu kilkunastu godzin.

Porty lotnicze Tokio - HND, NRT (TYO)

Tokio obsługiwane jest przez dwa międzynarodowe porty lotnicze. Port lotniczy Heneda (HND) położone jest około 15 kilometrów od centrum miasta. Jest to jedno z największych lotnisk na świecie. Nowszy z obu portów lotniczych to międzynarodowe lotnisko Narita (NRT). Jest to największy port lotniczy w Japonii. Odallony jest około 60 kilometrów od centrum Tokio. To włąsnie to lotnisko obsługuję większą część międzynarodowego ruchu pasażerskiego.

Lot z Warszawy do Tokio

Wielu renomowanych przewoźników lotniczych umożliwia przeloty z Warszawy do Tokio. Najkorzystniejsze pod względem czasu wydają się być połączenia z międzylądowaniem z Moskwie lub Helsinkach. Trasę tę pokonamy między innymi Aeroflot Russian Airlines a także Finnair, w ciągu średnio 15 godzin. Korzystne są także połączenia z przesiadką w Dubaju i Doha. Oferują je Emirates Airline oraz Qatar Airways. Połączenia lotnicze z Warszawy do Tokio oferuje ponadto wiele znanych i cenionych przewoźników. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, tanie bilety najlepiej zarezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Daje to bowiem największą szansę na rezerwacja biletów w korzystnych cenach.

Informacje dotyczące lotu Warszawa - Tokio
Dane Lotu Warszawa - Tokio
  • Czas lotu: min.. 10:35 / max.. 10:35
  • Odległość: 8598 km
  • Loty tygodniowo: 3
  • Czas lotu powrotnego: min.. 11:30 / max.. 11:30