Loty Warszawa - Cancun

Przydatne informacje o locie Warszawa - Cancun

Lot Warszawa - Cancun

Połączenia lotnicze z Warszawy do Cancun (WAW - CUN) stanowią niezwykle interesującą trasę lotniczą. Cancun jest bowiem jednym z najpopularnijszych meksykańskich kurortów położonych nad samym Morzem Karaibskim, na wybrzeżu półwyspu Jukatan. Obecnie Cancun uważane jest za najbardziej luksusową miejscowość w Meksyku. Przyciąga całe masy turystów, którym oferuje liczne atrakcje. Rafy koralowe przyciągają doń miłośników nurkowania. Panują tu podadto doskonałe warunki dla surferów. Okolica kryje także liczne miejsca związane ze starożytna kulturą Majów. Szczególnie często zwiedzane są Chichen Itza, Xcaret i Tulum.

Lotnisko w Cancun

Międzynarodowy port lotniczy Cancun jest jednym z najruchliwszych lotnisk w kraju. Bez problemu dostać się tu można zaróweno licznie kursujacymi taksówkami jak i autobusami. Podróż do centrum trwa średnio 30 minut.

Loty z Warszawy do Cancun

Z warszawskiego Okęcia do Cancun brak jest bezpośrednich połączeń lotniczych. Liczne firmy przewoźnicze oferują na tej trasie przeloty z międzylądowaniem. W zależności od tego jakie linie lotnicze wybierzemy oraz jak przebiegać będzie trasa lotu, średni czas przelotu wynosi około 17 godzin. Zanim zaczniemy planować podróż do Cancun, warto porównać ceny biletów lotniczych w celu znalezienia najkorzystniejszej opcji. Z reguły najlepiej jest zaplanować lot z wyprzedzeniem i skorzystać z wyszukiwania elastycznego. W ten sposób najszybciej znajdziemy tanie połączenia lotnicze.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Cancun

Lot tam i z powrotem od 735,48 zł
Odległość 9328 km
Lotnisko odlotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Cancun (CUN)
Państwo docelowe Meksyk