Loty Warszawa - Toronto Lester B. Pearson

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Toronto Lester B. Pearson

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Toronto Lester B. Pearson (YYZ) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Toronto Lester B. Pearson. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Toronto Lester B. Pearson

Lot Warszawa-Toronto

Loty z Warszawy do Toronto (WAW - YYZ) należą do najczęściej uczęszczanych lotniczych połączeń międzykontynentalnych. Toronto jest największym miastem Kanady oraz jednym z najbardziej wielokulturowych i wieloetnicznych miast świata. Miasto zamieszkuje blisko 6 mln ludzi, a w tym ponad 150 grup etnicznych. Toronto zaliczane jest do światowej rangi ośrodków biznesowych, finansowych, naukowych oraz kulturalnych. Znajdują się tu trzy uniwersytety państwowe oraz wiele prywatnych szkół wyższych. Toronto słynie ponadto z jednej z największych na świecie ilości teatrów, a tym samym także wystawianych przedstawień. Miasto przyciąga wieloma ciekawymi i jedynymi w sowim rodzaju muzeami, festiwalami i innymi atrakcjami. Uważane jest ponadto za najbardziej zieloną metropolię świata.

Port lotniczy Toronto - Lester B. Pearson

Międzynarodowe Toronto Pearson International Airport (YYZ) to największe lotnisko w Kanadzie. Obsługuje blisko 30 mln pasażerów rocznie. Dojazd do i z lotniska zapewnią liczne licencjonowane taksówki oraz regularnie kursujące autobusy.

Tanie loty z Warszawy do Toronto

Bezpośrednio z Warszawy do Toronto polecieć można dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT. Czas lotu do tej wyjątkowej metropolii wynosi około 9 godzin 30 minut. Bardzo duża popularność trasy lotów z Warszawy do Toronto stanowi o bogatej ofercie konkurencyjnej. Chcąc polecieć do Toronto mamy do wyboru bogatą ofertę lotów z tzw. międzylądowaniem. Loty z przesiadkami są z reguły bardziej czasochłonne od połączeń bezpośrednich. Stanowią one jednak ciekawą alternatywę cenową dla połączeń bezpośrednich. Takie rodzaje połączeń na trasie Warszawa - Toronto oferują między innymi: Deutsche Lufthansa, KLM, Air France, Air Canada, Austrian Airlines oraz wielu innych dobrze znanych i cenionych przewoźników lotniczych. Warto jednak, bez względu na to jakie linie lotnicze wybierzemy, dokonać rezerwacji biletów lotniczych z wyprzedzeniem. Odpowiednio wcześnie dokonana rezerwacja zwiększa bowiem szanse na nabycie biletów lotniczych w atrakcyjnych cenach.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Toronto - Lester B. Pearson

Lot tam i z powrotem od 581,23 zł
Czas lotu min.. 09:45
Czas lotu powrotnego min.. 08:15
Odległość 6942 km
Loty tygodniowo 7
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Toronto - Lester B. Pearson (YYZ)
Państwo docelowe Loty - Kanada
Alternatywne trasy do Kanada
Alternatywne loty do Toronto - Lester B. Pearson
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie