Loty Gdańsk - Warszawa

Przydatne informacje o locie Gdańsk - Warszawa

Lot Gdańsk-Warszawa

Połączenia lotnicze z Gdańska do Warszawy (GDN-WAW) są jednymi z najczęściej realizowanych w siatce przelotów krajowych. Stolica i jednocześnie największe miasto w Polsce zamieszkane przez blisko 2 miliony ludzi stanowi centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych. Przez wzgląd na bogaty dorobek historyczny i niepowtarzalną atmosferę jest celem nie tylko podróży służbowych ale i licznych wycieczek.

Port lotniczy Warszawa - Okęcie

O atrakcyjności połączeń lotniczych z Gdańska do Warszawy stanowi ponadto usytuowanie stołecznego lotniska jedyne 10 km od centrum miasta, a co za tym idzie ławy i szybki dojazd z lotniska do miasta. Do serca stolicy bez problemu dowiezie nas taksówka czy regularnie kursujące autobusy komunikacji miejskiej. Mamy również możliwość dojechania do miasta koleją, obsługiwaną obecnie przez Szybką Kolej Miejską i Koleje Mazowieckie.

Tanie loty Gdańsk-Warszawa

Połączenia lotnicze z Gdańska do Warszawy obsługiwane są przez Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT). Każdego dnia oferowanych jest kilka bezpośrednich przelotów do stolicy kraju. Korzystne zarówno pod względem czasowym jak i cenowym połączenia, stanowią doskonałą alternatywę dla innych środków transportu. Szczególnie, iż lot z gdańskiego Rębiechowa na warszawskie Okęcie trwa zaledwie 50 minut. Na pokonanie odległości blisko 360 km samochodem poświęcić trzeba- w zależności od tego którą trasę wybierzemy- średnio 5 godzin. Na ewentualną podróż pociągiem przeznaczyć trzeba z kolei około 6 godzin.

Informacje dotyczące lotu: Gdańsk - Warszawa

najtańszy lot powrotny z 127,79 zł
Czas lotu min.. 00:55 / max.. 01:05
Czas lotu powrotnego min.. 00:55/ max.. 01:00
Odległość 297 km
Loty tygodniowo 46
Lotnisko odlotu Gdańsk - Rębiechowo im. Lecha Wałęsy (GDN)
Lotnisko przylotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Państwo docelowe Polska
Alternatywne trasy do Polska
Alternatywne loty do Warszawa
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie