Loty Warszawa - Sztokholm

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Sztokholm

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Sztokholm (STO) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Sztokholm. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Sztokholm

Lot Warszawa - Sztokholm

Trasa Warszawa (WAW) Sztokholm (STO) jest jedną z najpopularniejszych w siatce połączeń międzynarodowych głównie ze względu na walory turystyczne miasta. Stolica Szwecji położona na 14 wyspach w środkowej części wschodniego wybrzeża półwyspu Skandynawskiego jest siedzibą rządu, rodziny królewskiej oraz centrum administracyjnym, gospodarczym, kulturalnym i naukowym kraju. Wyjazd do pracy, wypad na weekend czy np. podróż służbowa - wiele linii lotniczych oferuje loty do Sztokholmu, a wysoka konkurencja i bogata oferta pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach bez względu na cel podróży.

Lotniska w Sztokholmie - STO / ARN, BMA, VST, NYO

Głównym i największym lotniskiem w Sztokholmie jest międzynarodowy port lotniczy Sztokholm-Arlanda (ARN). Położony jest on 42 km na północ od centrum miasta i bardzo dobrze z nim skomunikowany. Do centrum Sztokholmu najszybciej można dostać się pociągiem (Arlanda Express), autobusem (Flygbussarna) oraz taksówką. Drugi port lotniczy Sztokholm-Bromma (BMA) obsługuje głównie samoloty lokalnych przewoźników oraz prywatne awionetki. Międzynarodowy port lotniczy Sztokholm-Skavsta (NYO) oddalony jest około 100 km od miasta. Obsługuje on głównie tanie linie lotnicze. Z niektórych polskich miast polecieć tam można liniami Wizzair i Ryanair. Z kolei na północ od Sztokholmu znajduje się międzynarodowy port lotniczy Västerås zwany także Hässlö lub Sztokholm-Västerås (VST), obsługujący również tanie linie lonicze. Decydując się na rezerwację biletów lotniczych warto więc wziąć pod uwagę nie tylko ich ceny ale i najbardziej korzystne dla nas usytuowanie docelowego portu lotniczego.

Tanie loty z Warszawy do Sztokholmu

Bezpośrednio do szwedzkiej stolicy polecimy między innymi Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Tanie latanie między europejskimi stolicami oferują również inne linie lotnicze jak np. Air Baltic, SAS Scandinavian Airlines, Deutsche Lufthansa czy Air France. Są to jednak z reguły loty z tzw. międzylądowaniem. Planując podróż warto zapoznać się z takimi ofertami, mimo iż są one bardziej czasochłonne od połączeń bezpośrednich. Często okazuje się bowiem, że przeloty z przystankami są o wiele tańsze. Pomocna w tym względzie będzie również porównywarka cen lotów.

Czas podróży Warszawa-Sztokholm

Bezpośrednią odległość 812 kilometrów dzielącą Warszawę i Sztokholm pokonamy samolotem w zaledwie 1 godzinę i 50 minut. W porównaniu z jazdą samochodem wymagającą pokonania 1500 km pozwala to skrócić czas podróży średnio o 14 godzin.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Sztokholm

Lot tam i z powrotem od 32,90 zł
Czas lotu min.. 01:40 / max.. 01:50
Czas lotu powrotnego min.. 01:30/ max.. 01:40
Odległość 818 km
Loty tygodniowo 28
Lotnisko odlotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Sztokholm, wszystkie lotniska (ARN, BMA, VST) (STO)
Państwo docelowe Szwecja
Alternatywne trasy do Szwecja
Alternatywne loty do Sztokholm
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie