Loty Rzeszów - Warszawa

Przydatne informacje o locie Rzeszów - Warszawa

Rzeszów – Warszawa

Trasa lotu Rzeszów (RZE) - Warszawa (WAW) jest bardzo często uczęszczaną trasą w siatce połączeń krajowych. Stolica Polski zamieszkiwana jest przez blisko 2 miliony ludzi. Miasto stanowi centrum wydarzeń administracyjnych, politycznych i kulturalnych kraju. Jest także siedzibą większości centralnych organów władzy, ministerstw oraz urzędów. Warszawa jest również ośrodkiem przemysłowym, handlowym, a także naukowym i uniwersyteckim Polski. Wielokulturowość, niepowtarzalne i liczne zabytki oraz bogate tło historyczne czynią stolicę Polski celem wycieczek i podróży turystycznych.

Port lotniczy w Warszawie

Międzynarodowy port lotniczy Chopina w Warszawie to jedno z największych i jedno z głównych lotnisk w całej Polsce. Obsługuje ono prawie 50% całego lotniczego ruchu pasażerskiego w kraju. Zlokalizowane jest niedaleko osiedla Okęcie, w południowo- zachodniej części miasta. Na atrakcyjność połączeń krajowych wpływa oddalenie portu jedynie 10 kilometrów od centrum oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Do serca stolicy bez problemu dojedziemy samochodem i taksówką, a także regularnie kursującymi autobusami komunikacji miejskiej.

Rzeszów Warszawa lot

Bezpośrednie i niskokosztowe połączenia lotnicze z Rzeszowa do Warszawy oferują Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT). Loty na tej trasie stanowią zarówno pod względem czasowym jak i cenowym bardzo korzystną alternatywę dla innych środków transportu. Przewoźnik posiada w ofercie kilka połączeń lotniczych dziennie. Czas podróży wynosi niecałą godzinę, co w porównaniu do ewentualnego przejazdu samochodem pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Planując wylot warto skorzystać z porównywarki cen lotów oraz dokonać rezerwacji z możliwym wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Rzeszów - Warszawa

Lot tam i z powrotem od 41,35 zł
Czas lotu min.. 00:50 / max.. 00:55
Czas lotu powrotnego min.. 00:55
Odległość 240 km
Loty tygodniowo 31
Lotnisko odlotu Rzeszów-Jasionka (RZE)
Lotnisko przylotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Państwo docelowe Polska
Alternatywne trasy do Polska
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie