Loty Warszawa - Londyn Heathrow

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Londyn Heathrow

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Londyn Heathrow (LHR) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Londyn Heathrow. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Londyn Heathrow

Lot Warszawa-Londyn Heathrow

Loty Warszawa-Londyn Heathrow (WAW-LHR) są jednymi z najbardziej lubianych i popularnych połączeń lotniczych w Polsce. Londyn stanowi jeden z głównych ośrodków biznesowych w Europie. Na przełomie ostatnich lat stał się jednym z najważniejszych celów lotniczych wśród Polaków, a to przede wszystkim z powodu emigracji. Bez względu na cel podróży- czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy np. podróż służbowa- wiele linii lotniczych zapewnia przeloty do brytyjskiej metropolii. Stanowi to o wysokiej konkurencji wśród linii lotniczych oraz bogatej ofercie lotów na trasie Warszawa-Londyn.

Tanie loty Warszawa-Londyn Heathrow

Tanie loty z Warszawy do Londynu (WAW-LON) oferuje wiele różnych linii lotniczych. Bezpośrednio z Warszawy do Londynu Heathrow polecimy między innymi dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT oraz British Airways. Londyn jako jedno z największych miast Europy obsługiwany jest jednak przez 5 dużych portów lotniczych: Heathrow (LHR), London City Airport (LCY), Gatwick (LGW), Luton (LTN) oraz Stansted (STN). Mamy więc możliwość zarezerwowania lotu do innych portów w Londynie. W każdym z przypadków warto z wyprzedzeniem zapoznać się z ofertami linii lotniczych. Pomocne będzie także porównanie cen lotów na idealo.

Przelot Warszawa-Londyn

Bezpośredni lot z Warszawy do Londynu trwa około 2 godziny 30 minut. Porównując czas lotu do ewentualnej podróży samochodem, wymagającej pokonania blisko 1650 kilometrów, zaoszczędzamy średnio 16 godzin oraz nerwy związane z obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii ruchem lewostronnym.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Londyn - Heathrow

Lot tam i z powrotem od 126,69 zł
Czas lotu min.. 02:35 / max.. 03:00
Czas lotu powrotnego min.. 02:25/ max.. 02:40
Odległość 1471 km
Loty tygodniowo 37
Lotnisko odlotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Londyn - Heathrow (LHR)
Państwo docelowe Wielka Brytania