Loty Warszawa - Londyn - Heathrow

Przydatne informacje o locie Warszawa - Londyn - Heathrow

Lot Warszawa-Londyn Heathrow

Loty Warszawa-Londyn Heathrow (WAW-LHR) są jednymi z najbardziej lubianych i popularnych połączeń lotniczych w Polsce. Londyn stanowi jeden z głównych ośrodków biznesowych w Europie. Na przełomie ostatnich lat stał się jednym z najważniejszych celów lotniczych wśród Polaków, a to przede wszystkim z powodu emigracji. Bez względu na cel podróży- czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy np. podróż służbowa- wiele linii lotniczych zapewnia przeloty do brytyjskiej metropolii. Stanowi to o wysokiej konkurencji wśród linii lotniczych oraz bogatej ofercie lotów na trasie Warszawa-Londyn.

Tanie loty Warszawa-Londyn Heathrow

Tanie loty z Warszawy do Londynu (WAW-LON) oferuje wiele różnych linii lotniczych. Bezpośrednio z Warszawy do Londynu Heathrow polecimy między innymi dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT oraz British Airways. Londyn jako jedno z największych miast Europy obsługiwany jest jednak przez 5 dużych portów lotniczych: Heathrow (LHR), London City Airport (LCY), Gatwick (LGW), Luton (LTN) oraz Stansted (STN). Mamy więc możliwość zarezerwowania lotu do innych portów w Londynie. W każdym z przypadków warto z wyprzedzeniem zapoznać się z ofertami linii lotniczych. Pomocne będzie także porównanie cen lotów na idealo.

Przelot Warszawa-Londyn

Bezpośredni lot z Warszawy do Londynu trwa około 2 godziny 30 minut. Porównując czas lotu do ewentualnej podróży samochodem, wymagającej pokonania blisko 1650 kilometrów, zaoszczędzamy średnio 16 godzin oraz nerwy związane z obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii ruchem lewostronnym.

Informacje dotyczące lotu Warszawa - Londyn - Heathrow
Korzystne loty bezpośrednie
Dane Lotu Warszawa - Londyn - Heathrow
  • Czas lotu: min.. 02:35 / max.. 03:00
  • Odległość: 1471 km
  • Loty tygodniowo: 37
  • Czas lotu powrotnego: min.. 02:25 / max.. 02:40