Loty Warszawa - Los Angeles

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Los Angeles

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Los Angeles (LAX) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Los Angeles. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Los Angeles

Warszawa-Los Angeles

Warszawa-Los Angeles (WAW-LAX) jest bardzo lubianą trasą lotów. Los Angeles to najludniejsze miasto stanu Kalifornia w USA. To wyjątkowe miasto stanowi największy ośrodek przemysłu lotniczego na świecie, a ponadto światowe centrum biznesu i międzynarodowego handlu. Los Angeles określane jako ”Miasto Aniołów” to także ośrodek rozrywki, kultury, mediów, mody, nauki i sportu. Jest powszechnie znanym centrum turystyczno-wypoczynkowym, a także słynnym centrum produkcji filmowych Hollywood. Największe znaczenie w ekonomii miasta ma handel zagraniczny, produkcja filmów i programów telewizyjnych oraz nagrań muzycznych. Turystyczny potencjał miasta przejawia się w liczbie osób odwiedzających to miejsce. Wszystko te czynniki świadczą o popularności trasy Warszawa-Los Angeles. Bez względu na to czy planujemy podróż służbową czy wypad turystyczny, wiele linii lotniczych zapewnia przeloty na tym odcinku, a wysoka konkurencja i bogata oferta pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach bez względu na cel podróży.

Los Angeles lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy Los Angeles (LAX) jest największym lotniskiem na zachodnim wybrzeżu USA. Port oddalony jest około 25 kilometrów od centrum Los Angeles. Doskonale rozwinięta sieć dróg federalnych bardzo ułatwia dojazd do centrum/na lotnisko samochodem. Bez problemów przemieścimy się tu również dzięki taksówkom. Do dyspozycji pasażerów są liczne połączenia autobusowe oraz doskonale rozwinięta sieć metra. Szereg linii regularnie kursujących między centrum miasta a lotniskiem w łatwy sposób rozwiązuje dotarcie na lotnisko.

Loty Warszawa-Los Angeles

Loty z Warszawy do Los Angeles oferują między innymi British Airways, American Airlines oraz Iberia. Połączenia lotnicze z Warszawy do Los Angeles to tzw. połączenia z międzylądowaniem. Brak bowiem na tym odcinku lotów bezpośrednich. Odległość pomiędzy Warszawą a Los Angeles wynosi blisko 9700 kilometrów. Planując podróż do tego najludniejszego miasta w stanie Kalifornia należy pamiętać o 9-godzinnej różnicy czasu w stosunku do czasu środkowoeuropejskiego. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, tanie bilety lotnicze najlepiej zarezerwować z wyprzedzeniem. W celu znalezienia korzystnych ofert lotniczych na trasie Warszawa-Los Angeles warto także porównać ceny na loty.idealo.pl.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Los Angeles

Lot tam i z powrotem od 703,84 zł
Czas lotu min.. 12:25 / max.. 12:30
Czas lotu powrotnego min.. 11:30
Odległość 9669 km
Loty tygodniowo 5
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Los Angeles (LAX)
Państwo docelowe Loty - Stany Zjednoczone
Alternatywne trasy do Stany Zjednoczone
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży