Loty Warszawa - Rzeszów

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Rzeszów

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Rzeszów (RZE) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Rzeszów. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Rzeszów

Lot Warszawa-Rzeszów

Loty na trasie Warszawa-Rzeszów (WAW-RZE) cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Rzeszów jako stolica województwa podkarpackiego to główny ośrodek administracyjny, przemysłowy, handlowo-usługowy oraz kulturalny południowo-wschodniej części Polski. Z licznymi uczelniami (głównie Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska) stanowi także centrum akademickie tego regionu kraju. Rzeszów to miasto mające wiele do zaoferowania swoim odwiedzającym. Odbywa się tu wiele imprez i festiwali, znajduje się tu wiele muzeów, kin i galerii, liczne pałace oraz pomniki. Wszystko to sprawia, iż trasa Warszawa-Rzeszów jest bardzo chętnie uczęszczana przez pasażerów.

Lotnisko Rzeszów

Międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE) znajduje się w odległości około 10 kilometrów od centrum miasta. Bez problemu dojedziemy tu samochodem. Pasażerów na lotnisko dowiozą również regularnie kursujące autobusy komunikacji miejskiej. Obok portu lotniczego znajduje się lotnisko szkolne Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej, stanowiącego jedyną w kraju cywilna szkołę pilotów.

Warszawa-Rzeszów

Bezpośrednie przeloty z Warszawy do Rzeszowa zapewniają Polskie Linie Lotnicze LOT. O atrakcyjności połączeń lotniczych na trasie Warszawa-Rzeszów stanowi głównie krótki czas lotu. W porównaniu do ewentualnej jazdy samochodem, autobusem czy pociągiem możemy zaoszczędzić sporo czasu. Samolotem pokonamy trasę z Warszawy do Rzeszowa w ciągu zaledwie 1 godziny. W celu nabycia tanich biletów lotniczych warto skorzystać z porównywarki cen lotów idealo. Korzystne będzie również dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Rzeszów

Lot tam i z powrotem od 61,07 zł
Czas lotu min.. 00:55
Czas lotu powrotnego min.. 00:50/ max.. 00:55
Odległość 240 km
Loty tygodniowo 31
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)
Państwo docelowe Loty - Polska