Loty Warszawa - Szczecin

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Szczecin

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Szczecin (SZZ) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Szczecin. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Szczecin

Lot Warszawa-Szczecin

Loty z Warszawy (WAW) do Szczecina (SZZ) są szczególnie popularne wśród pasażerów ze względu na tranzytowe i turystyczne położenie Szczecina przy granicy polsko - niemieckiej oraz niedaleko Morza Bałtyckiego. Szczecin jest ośrodkiem zarówno gospodarczym, akademickim jak i kulturalnym regionu. Połączenia lotnicze ze stolicy kraju do stolicy województwa zachodniopomorskiego obsługują Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT). W ciągu dnia oferowane są z reguły 2 lub 3 loty bezpośrednie.

Tanie bilety Warszawa-Szczecin

Połączenia lotnicze między Warszawą a Szczecinem charakteryzują ponadto atrakcyjne ceny biletów lotniczych. Liczne promocje umożliwiają nabycie biletów w stosunkowo korzystnych cenach.

Czas lotu z Warszawy do Szczecina

Na atrakcyjność połączeń lotniczych na trasie Warszawa - Szczecin wpływ ma przede wszystkim czas podróży. Lot samolotem trwa średnio około 1 godzinę. Dla porównania podróż samochodem, w zależności od tego którą trasę wybierzemy, wynosi od 7 do 9 godzin. Alternatywę dla pokonania odległości około 530 km stanowi podróż pociągiem, jednak na przewozy oferowane przez PKP przeznaczyć trzeba również około 6 godzin.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Szczecin

Lot tam i z powrotem od 77,31 zł
Czas lotu min.. 01:10 / max.. 01:15
Czas lotu powrotnego min.. 01:05
Odległość 437 km
Loty tygodniowo 27
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Szczecin - Goleniów im. NSZZ Solidarność (SZZ)
Państwo docelowe Loty - Polska
Alternatywne loty do Szczecin
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży