idealo Preisfinderidealo Preisfinder - Finde den niedrigsten Flugpreis nach Abflugdatum
LANG_widget_price_headline_widget
LANG_widget_price_interface_add_inbound
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound

Przydatne informacje o locie Rzeszów - Frankfurt

Lot z Rzeszowa do Frankfurtu

Trasa lotu Rzeszów - Frankfurt nad Menem (RZE - FRA) jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej realizowanych w siatce połączeń międzynarodowych. Wielkie lotnisko we Frankfurcie stanowi jeden z głównych węzłów komunikacyjnych regionu oraz doskonałą bazę przesiadkową dla wielu lotów do krajów na całym świecie. Doskonale rozwinięta sieć połączeń kolejowych sprawia, iż bez problemu dostaniemy się z Frankfurtu również do innych miast położonych w południowo- zachodniej części Niemiec. Będąc jedną z najważniejszych światowych metropolii finansowych jest Frankfurt głównie celem podróży służbowych. Swoje siedziby maja tutaj największe niemieckie banki i giełdy. Wraz z pobliskimi miastami, między innymi Wiesbaden, Moguncja czy Darmstadt, tworzy on region metropolitalny Ren-Men (Rhein-Main-Gebiet) zamieszkały przez blisko 5,8 miliona ludzi.

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem

Port lotniczy Frankfurt nad Menem (Ren-Men) to największy port lotniczy w Niemczech. Położony jest około 15 km na południowy-zachód od centrum miasta i bardzo dobrze z nim skomunikowane. Połączenie z autostradami A3 i A5 zapewnia sprawny i łatwy dojazd samochodem czy też taksówką. Ponadto kursuje tu wiele linii autobusowych. Lotnisko we Frankfurcie jest również bardzo łatwo osiągalne za pomocą pociągów zarówno podmiejskich, regionalnych jak i dalekobieżnych. Miedzy terminalami kursuje SkyLine.

Tanie loty Rzeszów - Frankfurt nad Menem

Przeloty na trasie Rzeszów - Frankfurt oferują między innymi niemieckie linie Lufthansa. Bezpośrednie połączenia lotnicze pozwalają nam na znalezienie się na największym niemieckim lotnisku w ciągu niecałych 2 godzin. Jeżeli zdecydujemy się na - w wielu przypadkach tańszy- lot z przesiadką, do wyboru będziemy mieli między innymi oferty Polskich Linii Lotniczych LOT. Znalezienie tanich biletów do Frankfurtu nad Menem nie powinno stanowić żadnego problemu.