Loty Warszawa - Wiedeń

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Wiedeń

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Wiedeń (VIE) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Wiedeń. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Wiedeń

Lot Warszawa - Wiedeń

Trasa Warszawa - Wiedeń (WAW - VIE) to głównie trasa biznesowa. Stolica i największe miasto Austrii będąc głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalno - naukowym regionu stanowi jednak nie tylko cel podróży służbowych ale również przyciąga liczne grupy turystów. Miasto oferuje swoim zwiedzającym wiele atrakcji, niepowtarzalne obiekty architektury jak Stephansdom, Rathaus, liczne kościoły, pałace i muzea. Swoje siedziby mają tutaj instytucje Organizacji Narodów Zjednoczonych, OBWE oraz OPEC. Wiedeń jest ponadto centrum administracyjnym i handlowo- usługowym kraju stanowiąc najważniejszy węzeł drogowy, kolejowy oraz lotniczy.

Lotnisko Wiedeń - Schwechat

Międzynarodowy port lotniczy Wiedeń - Schwechat to największy port lotniczy Austrii. Oddalony jest około 18 km od centrum miasta. Z racji bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacyjnej dojazd do lotniska nie powinien stanowić problemu. Połączenia lokalne zapewnia regularnie kursujący pociąg City Airport Transit, metro oraz autobusy. Dojazd z/do centrum taksówką trwa średnio 20 minut.

Tanie loty z Warszawy do Wiednia

Znalezienie tanich biletów lotniczych z Warszawy do stolicy Austrii nie powinno stanowić problemu ze względu na duże zainteresowanie tą trasą. Bezpośrednio do Wiednia polecimy między innymi Polskimi Liniami lotniczymi LOT oraz Austrian Airlines. Najkorzystniej jest zaplanować podróż z wyprzedzeniem i skorzystać z porównywarki cenowej. Okazjonalnie znaleźć można również ciekawe oferty last minute. Czas lotu wynosi średnio 1 godzinę 20 minut. Dla porównania chcąc pokonać tę trasę samochodem, musielibyśmy przeznaczyć na podróż prawie 7 godzin więcej.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Wiedeń

Lot tam i z powrotem od 121,45 zł
Czas lotu min.. 01:10 / max.. 01:25
Czas lotu powrotnego min.. 01:15/ max.. 01:25
Odległość 550 km
Loty tygodniowo 43
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Wiedeń - Schwechat (VIE)
Państwo docelowe Loty - Austria
Alternatywne loty do Wiedeń
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie