Loty Warszawa - Chicago O'Hare

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Chicago O'Hare

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Chicago O'Hare (ORD) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Chicago O'Hare. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Chicago O'Hare

Lot z Warszawy do Chicago

Trasa Warszawa (WAW) Chicago (ORD) jest jedną z najpopularniejszych w siatce połączeń międzynarodowych i międzykontynentalnych. Chicago to trzecie pod względem wielkości i zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych. Położone jest nad jeziorem Michigan w stanie Illinois. Aglomerację zamieszkuje spory odsetek Polaków i Amerykanów polskiego pochodzenia (w sumie około 1,1 miliona), co znacznie wpływa na popularność tej trasy. Miasto jest centrum biznesowym i handlowo-finansowym, a także kulturalnym oraz naukowym regionu. Swoje siedziby mają tutaj największe firmy i koncerny światowe. Chicago jest też największym węzłem komunikacyjnym na zachodniej półkuli. Krzyżuje się tu ponad 40 linii kolejowych, a port lotniczy Chicago-O'Hare to jedno z największych co do ruchliwości lotnisk świata. Bez względu na to czy celem podróży jest wyjazd do pracy, podróż służbowa czy też wypad wyłącznie turystyczny- wiele linii lotniczych zapewnia przeloty do tej metropolii, a wysoka konkurencja i bogata oferta przewoźników pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach.

Port lotniczy Chicago-O'Hare

Chicago obsługiwane jest przez 4 lotniska. Są to: Chicago Gary Regional, Chicago Midway, Chicago Rockford i Chicago Chicago-O'Hare. Loty z Warszawy obsługiwane są przez międzynarodowy port lotniczy Chicago-O'Hare (ORD). Położony jest on około 27 km na północny zachód od centrum miasta. Jest to główny węzeł linii lotniczych United Airlines. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z miastem, głównie dzięki podziemnej stacji metra oraz regularnie kursującym autobusom.

Tanie loty Warszawa - Chicago

Trasę lotu z Warszawy do Chicago obsługują głównie Polskie Linie Lotnicze LOT. Średni czas przelotu bez przystanków wynosi około 9 godzin. Ze względu na dużą popularność tej trasy mamy do wyboru bogatą ofertę lotów z tzw. międzylądowaniem. Loty z przesiadkami są z reguły bardziej czasochłonne ale nierzadko również tańsze od połączeń bezpośrednich. Takie rodzaje połączeń oferują nam między innymi: Deutsche Lufthansa, KLM, Air France, British Airways, United Airlines, Swiss International Air Lines oraz wiele innych znanych i cenionych przewoźników. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, tanie bilety najlepiej zarezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Chicago - O'Hare

Lot tam i z powrotem od 432,67 zł
Odległość 7527 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Chicago - O'Hare (ORD)
Państwo docelowe Loty - Stany Zjednoczone
Alternatywne trasy do Stany Zjednoczone
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie