Lot Warszawa-Hanoi

Loty z Warszawy do Hanoi (WAW-HAN) należą do coraz częściej uczęszczanych przez Polaków połączeń lotniczych. Hanoi to stolica i jedno z największych miast Wietnamu. Miasto położone jest w północnej części Wietnamu, na prawym brzegu głównego korytarza Rzeki Czerwonej. Hanoi przyciąga turystów z Polski głównie ze względu na wyjątkowy klimat architektoniczny, naznaczony wpływami chińskimi. Przepiękne stare miasto z całą masą knajpek, restauracji i herbaciarni tworzą wyjątkową atmosferę. Warto zwiedzić tutaj liczne muzea, świątynie i parki oraz mauzoleum Ho Chi Minh'a - wietnamskiego polityka komunistycznego, założyciela Komunistycznej Partii Indochin oraz prezydenta Demokratycznej Republiki Wietnamu w latach 1954 - 1969. Wszystko to stanowi o popularności lotów na trasie Warszawa - Hanoi.

...

Lotnisko Hanoi

Międzynarodowy port lotniczy Nôi Bài (HAN) położony jest około 45 kilometrów na północ od Hanoi. Dojazd do centrum miasta zapewniają kursujące doń autobusy oraz prywatne firmy przewoźnicze.

...

Warszawa-Hanoi

Na trasie Warszawa - Hanoi brak jest regularnych i bezpośrednich połączeń lotniczych. W związku jednak z rosnącym zainteresowaniem tą trasą, coraz więcej przewoźników oferuje atrakcyjne loty z Warszawy do Hanoi. Przeloty z międzylądowaniem oferują m.in. Qatar Airways, Aeroflot Russian Airlines, KLM, Austrian Airlines oraz wielu innych znanych i renomowanych przewoźników. Bezpośrednia odległość dzieląca Warszawę i Hanoi wynosi blisko 8000 kilometrów. Decydując się przelot do Hanoi warto skorzystać z porównywarki cen lotów loty.idealo.pl oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. W taki sposób możemy zwiększyć szanse na zarezerwowanie biletu lotniczego w korzystnej cenie.

...