Loty Warszawa - Hanoi

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Hanoi

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Hanoi (HAN) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Hanoi. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Hanoi

Lot Warszawa-Hanoi

Loty z Warszawy do Hanoi (WAW-HAN) należą do coraz częściej uczęszczanych przez Polaków połączeń lotniczych. Hanoi to stolica i jedno z największych miast Wietnamu. Miasto położone jest w północnej części Wietnamu, na prawym brzegu głównego korytarza Rzeki Czerwonej. Hanoi przyciąga turystów z Polski głównie ze względu na wyjątkowy klimat architektoniczny, naznaczony wpływami chińskimi. Przepiękne stare miasto z całą masą knajpek, restauracji i herbaciarni tworzą wyjątkową atmosferę. Warto zwiedzić tutaj liczne muzea, świątynie i parki oraz mauzoleum Ho Chi Minh'a - wietnamskiego polityka komunistycznego, założyciela Komunistycznej Partii Indochin oraz prezydenta Demokratycznej Republiki Wietnamu w latach 1954 - 1969. Wszystko to stanowi o popularności lotów na trasie Warszawa - Hanoi.

Lotnisko Hanoi

Międzynarodowy port lotniczy Nôi Bài (HAN) położony jest około 45 kilometrów na północ od Hanoi. Dojazd do centrum miasta zapewniają kursujące doń autobusy oraz prywatne firmy przewoźnicze.

Warszawa-Hanoi

Na trasie Warszawa - Hanoi brak jest regularnych i bezpośrednich połączeń lotniczych. W związku jednak z rosnącym zainteresowaniem tą trasą, coraz więcej przewoźników oferuje atrakcyjne loty z Warszawy do Hanoi. Przeloty z międzylądowaniem oferują m.in. Qatar Airways, Aeroflot Russian Airlines, KLM, Austrian Airlines oraz wielu innych znanych i renomowanych przewoźników. Bezpośrednia odległość dzieląca Warszawę i Hanoi wynosi blisko 8000 kilometrów. Decydując się przelot do Hanoi warto skorzystać z porównywarki cen lotów loty.idealo.pl oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. W taki sposób możemy zwiększyć szanse na zarezerwowanie biletu lotniczego w korzystnej cenie.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Hanoi

Lot tam i z powrotem od 764,45 zł
Odległość 7824 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Hanoi - Nội Bài (HAN)
Państwo docelowe Loty - Wietnam
Alternatywne trasy do Wietnam