idealo Preisfinderidealo Preisfinder - Finde den niedrigsten Flugpreis nach Abflugdatum
LANG_widget_price_headline_widget
LANG_widget_price_interface_add_inbound
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound

Przydatne informacje o locie Warszawa - Miami - International

Warszawa-Miami

Warszawa-Miami (WAW-MIA) to jedna z najpopularniejszych tras lotów w siatce połączeń międzynarodowych. Miami to miasto położone na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Stanowi światowe centrum żeglarstwa i rozrywki. Słynie z pięknych, czystych plaż i widoków jak z pocztówek. Miami to ponadto główny ośrodek mediów, kultury i sztuki regionu. Znajduje się tu szereg teatrów, muzeów i parków. Turystyczny potencjał miasta przejawia się w liczbie ludzi odwiedzających to miejsce. Miami jest także ważnym centrum finansów i gospodarki, skupiając silną społeczność biznesu międzynarodowego. Wszystko to wpływa na popularność lotów Warszawa-Miami. Bez względu na to czy planujemy podróż służbową czy wypad turystyczny, wiele linii lotniczych zapewnia przeloty z Warszawy do Miami, a wysoka konkurencja i bogata oferta pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach bez względu na cel podróży.

Miami lotniska

Miami obsługiwane jest przez trzy główne lotniska. Loty krajowe obsługiwane są przez port lotniczy Fort Lauderdale Hollywood (FLL) i port lotniczy Palm Beach (PBI). Głównym portem obsługującym loty międzynarodowe o dalekim zasięgu jest port lotniczy Miami (MIA), położony około 13 kilometrów na północny zachód od centrum miasta. Bez problemu dojedziemy tu samochodem czy taksówką. Alternatywą dla niezmotoryzowanych pasażerów są regularnie kursujące na lotnisko autobusy oraz niedaleko od portu zlokalizowany dworzec kolejowy Miami Airport Station.

Lot Warszawa-Miami

Połączenie lotnicze z Warszawy do Miami oferują między innymi niemiecki linie Airberlin, British Airways, Austrian Airlines, Delta Air Lines, Air France, KLM i wiele innych. Przeloty z Warszawy do Miami to połączenia z przesiadkami. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, tanie bilety najlepiej zarezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Planując lot na trasie Warszawa-Miami warto w celu znalezienia najkorzystniejszej dla nas oferty lotu skorzystać z pomocy porównywarki cen idealo.