Loty Warszawa - Bangkok Suvarnabhumi

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Bangkok Suvarnabhumi

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Bangkok Suvarnabhumi (BKK) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Bangkok Suvarnabhumi. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Bangkok Suvarnabhumi

Lot Warszawa - Bangkok

Loty Warszawa-Bangkok (WAW-BKK) są bardzo chętnie uczęszczane przez Polaków. Największe miasto Tajlandii stało się na przestrzeni ostatnich lat jednym z najbardziej lubianych choć też bardzo odległych celów urlopowych. Jest też głównym portem przesiadkowym dla podróżujących do Tajlandii oraz najpopularniejszą bazą wypadkową do sąsiednich krajów. Większość lotów ma tu swoje śródlądowania. Bangkok stanowi jedno z największych i najludniejszych miast świata, przy czym liczba jego mieszkańców stale rośnie. Bangkok położony jest nad rzeką Menam. Sprzyja to rozwojowi przemysłu maszynowego, transportowego, metalurgicznego i spożywczego. Port morski obsługuje około 90% zarówno eksportu jak i importu w skali kraju. Bangkok stanowi także siedzibę największych banków, centrum finansowe kraju oraz ośrodek naukowo-badawczy. Miasto oferuje swoim odwiedzającym także bardzo bogatą ofertę kulturalną, wiele zabytków, a także barwne życie nocne.

Bangkok samolotem

Bangkok obsługiwany jest przez 2 porty lotnicze. Nowszy o nazwie Suvarnabhumi znajduje się około 30 km na zachód od centrum miasta, natomiast starsze lotnisko Don Muang oddalone jest około 20 km na północ od miasta i obsługuje głównie loty krajowe.

Warszawa-Bangkok loty

Na trasie Warszawa-Bangkok brak jest lotniczych połączeń bezpośrednich. Wielu przewoźników oferuje na tej trasie atrakcyjne loty z tzw. międzylądowaniem. Z Warszawy do Bangkoku polecimy między innymi liniami liniemi Airberlin, Aeroflot Russian Auirlines, Emirates Airline, Quatar Airways czy KLM. Bezpośrednia odległość między miastami wynosi mniej więcej 8100 km kilometrów. Przygotowując się do tak odległej podróży należy pamiętać o różnicy czasu dzielącej oba miasta. Znalezienie tanich biletów lotniczych na trasę Warszawa- Bangkok nie powinno stanowić problemu. Stosunkowo duże zainteresowanie połączeniami lotniczymi do Bangkoku stanowi o wysokiej konkurencji wśród przewoźników. To z kolei korzystnie wpływa na ceny biletów lotniczych. Decydując się na lot do Bangkoku warto porównać ceny lotów na loty.idealo.pl oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem lub skorzystać z ofert last minute. W taki sposób możemy zwiększyć szanse na zarezerwowanie biletu lotniczego w atrakcyjnej cenie.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Bangkok - Suvarnabhumi

Lot tam i z powrotem od 660,88 zł
Odległość 8125 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Bangkok - Suvarnabhumi (BKK)
Państwo docelowe Loty - Tajlandia
Alternatywne trasy do Tajlandia
Alternatywne loty do Bangkok - Suvarnabhumi
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży