Loty Gdańsk - Bangkok Suvarnabhumi

Przydatne informacje o locie Gdańsk - Bangkok Suvarnabhumi

Lot Gdańsk-Bangkok

Loty na trasie międzynarodowej Gdańsk-Bangkok (GDN-BKK) są bardzo chętnie uczęszczane przez Polaków. Bangkok to największe miasto w Tajlandii. Położone nad rzeką Menam. Ze względu na coraz większą popularność urlopową tego kraju, również Bangkok jest coraz częściej i chętniej odwiedzanym miastem. Bangkok stanowi także główny port przesiadkowy dla podróżujących do innych miejsc w Tajlandii. Większość lotów ma tu swoje śródlądowania.

Bangkok stanowi jedno z największych i najludniejszych miast świata, przy czym liczba jego mieszkańców stale rośnie. Jego położenie sprzyja głównie rozwojowi przemysłu maszynowego, transportowego, metalurgicznego oraz spożywczego. Tutejszy port morski obsługuje około 90% zarówno eksportu jak i importu w skali kraju. To tutaj swoje siedziby mają największe banki, centra finansowe kraju oraz ośrodki naukowo-badawcze. O popularności lotów z Gdańska do Bangkoku stanowi także bardzo bogata oferta kulturalna, wielość zabytków, a także barwne życie nocne.

Gdańsk-Bangkok

Na trasie Gdańsk-Bangkok brak jest bezpośrednich połączeń lotniczych. Z racji ciągle rosnącej popularności lotów do Bangkoku, coraz więcej przewoźników oferuje na trasie Gdańsk-Bangkok atrakcyjne połaczenia z tzw. międzylądowaniem. Z Gdańska do Bangkoku polecimy między innymi innymi liniami Airberlin, Lufthansa, Emirates Airline, Quatar Airways czy LOT. Bezpośrednia odległość między miastami wynosi mniej więcej 8255km kilometrów. Planując tak odległą podróż z Gdańska do Bangkoku trzeba mieć na względzie znaczącą różnicę w czasie, która wynosi 5 godzin.

Znalezienie korzystnych cenowo biletów lotniczych na przelot z Gdańska do Bangkoku nie powinno stanowić problemu. Stosunkowo duże zainteresowanie tą trasą stanowi o wysokiej konkurencji wśród przewoźników. To z kolei korzystnie wpływa na ceny biletów lotniczych. Decydując się na taki lot warto porównać ceny lotów na loty.idealo.pl, a także dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem. Ciekawe mogą okazać się także oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu: Gdańsk - Bangkok - Suvarnabhumi

Lot tam i z powrotem od 754,38 zł
Odległość 8286 km
Lotnisko odlotu Gdańsk - Rębiechowo im. Lecha Wałęsy (GDN)
Lotnisko przylotu Bangkok - Suvarnabhumi (BKK)
Państwo docelowe Tajlandia
Alternatywne loty do Bangkok - Suvarnabhumi
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży