Loty Lublin - Londyn

Nasze najtańsze oferty lotów z Lublin do Londyn

Tutaj możesz porównać tanie loty z Lublin (LUZ) do Londyn (LON) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Londyn. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Lublin - Londyn

Lublin - Londyn

Loty Lublin-Londyn (LUZ-LON) cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków. Londyn stanowi bowiem jedno z najczęściej i najchętniej odwiedzanych miast w Europie. Jest jednym z głównych ośrodków biznesowych na kontynencie. Powodem tego, na przestrzeni kilu minionych lat, była dość powszechna emigracja wielu Polaków do Anglii. Ponadto panująca w Londynie wyjątkowa atmosfera, wielokulturowość, różnorodność oraz wielość zabytków będących wręcz symbolami miasta jak np. Big Ben, Tower Bridge, Pałac Buckingham i wiele innych sprawiają, iż miasto odwiedzają corocznie całe rzesze turystów. Bez względu jednak na cel podróży, czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy np. podróż służbowa- tanie linie lotnicze zapewniają połączenia na trasie Lublin-Londyn.

Lotniska w Londynie

Londyn jako jedno z największych miast Europy posiada kilka lotnisk. Miasto obsługiwane jest mianowicie przez 5 dużych portów lotniczych: London City Airport (LCY), Gatwick (LGW), Heathrow (LHR), Luton (LTN) oraz Stansted (STN). Lotniska Heathrow i Gatwick oddalone są około 30 km od centrum Londynu i bardzo dobrze z nim skomunikowane. Zarówno metrem, pociągiem jak i autobusem bez problemu dojedziemy do centrum miasta. Porty lotnicze Luton i Stansted położone są około 50 km od centrum. Mimo to cieszą się one wielką popularnością wśród Polaków, głównie po ekspansji tanich linii lotniczych. Stąd mamy możliwość dostania się do centrum zarówno pociągiem jak i autobusem. Londyn City Airport jako najmniejsze i położone najbardziej centralnie pełni rolę lotniska biznesowego.

Decydując się na rezerwację biletów lotniczych warto wziąć pod uwagę nie tylko ceny biletów ale i najkorzystniejsze dla nas położenie lotniska.

Lublin-Londyn tanie loty

Połączenia lotnicze z portu lotniczego Lublin do Londynu obsługują tani przewoźnicy Ryanair i Wizzair. Dzięki tym oferentom na trasie Lublin-Londyn dostępne są loty bezpośrednie. Loty na trasie Lublin-Londyn Stansted (LUZ-STN) obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, natomiast połączenia na trasie Lublin-Londyn Luton (LUZ-LTN) obsługiwane są przez linie lotnicze Wizzair. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, najkorzystniej będzie dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Lot Lublin-Londyn

Bezpośrednie loty z Lublina do Londynu trwają średnio 2 godziny 45 minut. W porównaniu z jazdą samochodem wymagającą pokonania 1800 km pozwala to skrócić czas podróży o średnio 15 godzin, a ponadto zaoszczędzić wiele nerwów i problemów z obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii ruchem lewostronnym.

Informacje dotyczące lotu: Lublin - Londyn

Lot tam i z powrotem od 141,88 zł
Czas lotu min.. 02:55
Czas lotu powrotnego min.. 02:35
Odległość 1584 km
Loty tygodniowo 7
Lotnisko odlotu Port lotniczy Lublin (LUZ)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Londyn, wszystkie lotniska (LCY, LGW, LHR, LTN, STN, SEN) (LON)
Państwo docelowe Loty - Wielka Brytania
Alternatywne trasy do Wielka Brytania
Alternatywne loty do Londyn
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie