Loty Gdańsk - Londyn

Nasze najtańsze oferty lotów z Gdańsk do Londyn

Tutaj możesz porównać tanie loty z Gdańsk (GDN) do Londyn (LON) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Londyn. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Gdańsk - Londyn

Lot z Gdańska do Londynu

Jedna z najpopularniejszych wśród Polaków trasa lotu to trasa Gdańsk (GDN) - Londyn (LON). Stolica Wielkiej Brytanii stała się w ostatnich latach podstawowym celem migracji zarobkowej wielu osób. Londyn będąc jednym z głównych europejskich ośrodków biznesowych i gospodarczych jest również celem podróży służbowych, a niepowtarzalna historia miasta i bardzo liczne zabytki przyciągają doń całe rzesze turystów. Dzięki licznym połączeniom lotniczym, bez względu na cel podróży, możemy w ciągu zaledwie 2,5 godziny znaleźć się w sercu brytyjskiej metropolii. Biorąc pod uwagę, iż na pokonanie odległości ponad 1600 km samochodem poświęcić trzeba w przybliżeniu 18 godzin, stanowi lot samolotem znaczną oszczędność czasu.

Londyn - lotniska

Rezerwując bilety lotnicze warto zwrócić uwagę na to, które z londyńskich lotnisk jest celem danego połączenia. Stolica brytyjskiej metropolii i jedno z największych miast Europy posiada bowiem 5 dużych portów lotniczych: London City Airport (LCY), Gatwick (LGW), Heathrow (LHR), Luton (LTN) oraz Stansted (STN). Lotniska Gatwick i Heathrow położone są około 30 km od miasta, a dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwala w ciągu zaledwie pół godziny dostać się do centrum. Lotniska Luton i Stansted znajdują się mniej więcej 50 km od miasta, jednak dzięki atrakcyjnym ofertom tanich linii lotniczych to właśnie one cieszą się największą popularnością wśród Polaków. Najmniejszy Londyn City Airport pełni rolę lotniska biznesowego.

Tanie bilety Gdańsk - Londyn

Codzienne połączenia lotnicze między Gdańskiem a Londynem zapewniają tanie linie lotnicze Wizzair i Ryanair. Z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy polecimy bezpośrednio na lotnisko Londyn Luton samolotami linii Wizzair. Tanie loty na lotnisko Londyn Stansted oferują linie lotnicze Ryanair. Chcąc nabyć bilety w korzystnych cenach warto dokonać rezerwacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem lub ewentualnie skorzystać z oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu: Gdańsk - Londyn

Lot tam i z powrotem od 51,74 zł
Czas lotu min.. 02:25
Czas lotu powrotnego min.. 02:10
Odległość 1286 km
Loty tygodniowo 17
Lotnisko odlotu Gdańsk - Rębiechowo im. Lecha Wałęsy (GDN)
Lotnisko przylotu Londyn, wszystkie lotniska (LCY, LGW, LHR, LTN, STN, SEN) (LON)
Państwo docelowe Wielka Brytania
Alternatywne trasy do Wielka Brytania
Alternatywne loty do Londyn
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie