Loty Kraków - Monachium

Nasze najtańsze oferty lotów z Kraków do Monachium

Tutaj możesz porównać tanie loty z Kraków (KRK) do Monachium (MUC) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Monachium. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Kraków - Monachium

Lot Kraków - Monachium

Loty z Krakowa do Monachium (KRK - MUC) są bardzo popularne wśród Polaków. Trasa Kraków - Monachium to głównie trasa biznesowa. Stolica Bawarii jest centrum gospodarczym i kulturalno - naukowym południowej części Niemiec. Stanowi jednak nie tylko cel podróży służbowych ale także przyciąga liczne grupy turystów. Monachium oferuje swoim odwiedzającym wiele atrakcji, niepowtarzalne obiekty architektury jak Opera Narodowa, liczne kościoły z Katedrą Najświętszej Marii Panny na czele, znajdujący się w sercu miasta Ogród Angielski, historyczny browar Hofbräuhaus i odbywające się corocznie, największe na świecie i powszechnie znane święto piwa - Oktoberfest.

Monachium - lotnisko

Międzynarodowy port lotniczy im. Franza Josefa Straussa to drugie co do wielkości (po Frankfurcie) lotnisko Niemiec. Usytuowane jest około 28 km na północny-wschód od centrum miasta. Jest bardzo dobrze z nim skomunikowane, dojazd nie powinien więc stanowić żadnego problemu. Bardzo dobrze rozwinięta sieć transportu publicznego oraz tranzytu masowego umożliwia bezpośredni dojazd do miasta zarówno taksówkami, autobusami oraz koleją miejską.

Kraków - Monachium

Znalezienie tanich biletów lotniczych z Krakowa do stolicy Bawarii nie powinno stanowić problemu ze względu na dość duże zainteresowanie tą trasą. Konkurencja wśród przewoźników jest spora i w związku z tym linie lotnicze oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Najkorzystniej jest zaplanować podróż z wyprzedzeniem i skorzystać z porównywarki cenowej. Okazjonalnie znaleźć można również ciekawe oferty last minute. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na przełomie września i października bilety lotnicze mogą być najdroższe ze względu na odbywający się wtedy Oktoberfest.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Monachium oferuje Deutsche Lufthansa oraz Polskie Linie Lotnicze LOT. Czas lotu wynosi z reguły 1 godzinę i 25 minut. Wielu przewoźników oferuje również loty z tzw. międzylądowaniem. W efekcie nie powinno być problemów ze znalezieniem biletów lotniczych z Krakowa do Monachium w korzystnych cenach.

Informacje dotyczące lotu: Kraków - Monachium

Lot tam i z powrotem od 193,90 zł
Czas lotu min.. 01:20
Czas lotu powrotnego min.. 01:20
Odległość 612 km
Loty tygodniowo 24
Lotnisko odlotu Port lotniczy Kraków - Balice im. Jana Pawła II (KRK)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Monachium (MUC)
Państwo docelowe Loty - Niemcy
Alternatywne trasy do Niemcy
Alternatywne loty do Monachium
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie