Loty Poznań - Monachium

Nasze najtańsze oferty lotów z Poznań do Monachium

Tutaj możesz porównać tanie loty z Poznań (POZ) do Monachium (MUC) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Monachium. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Poznań - Monachium

Lot z Poznania do Monachium

Trasa Poznań - Monachium (POZ - MUC) to głównie trasa biznesowa. Połączenia te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków. Monachium stanowi jeden z głównych ośrodków finansowych, gospodarczych i kulturalno - naukowych południowej części Niemiec. Stolica Bawarii jest głównie celem podróży służbowych, przyciągając przy tym całe rzesze turystów. Miasto oferuje odwiedzającym liczne atrakcje, jedyne w swoim rodzaju obiekty architektury jak Opera Narodowa, liczne kościoły z Katedrą Najświętszej Marii Panny na czele czy usytuowany w sercu miasta Ogród Angielski. Główną atrakcją miasta jest jednak największe na świecie święto piwa, znane jako Oktoberfest. Wszystkie te atrakcje składają się na niepowtarzalny klimat Monachium, czyniąc je jednym z najczęściej odwiedzanych miast południowych Niemiec.

Tanie loty Poznań - Monachium


Popularność lotów na trasie Poznań - Monachium stanowi o sporej konkurencji wśród firm lotniczych. Znalezienie tanich biletów do stolicy Bawarii nie powinno więc stanowić problemu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że w czasie Oktoberfest bilety mogą być droższe niż zwykle. W tych przypadkach zaleca się dokonanie rezerwacji z możliwie dużym wyprzedzeniem. Pomocne może okazać się również porównanie cen lub ewentualnie skorzystanie z ofert last minute.

Bezpośrednie loty do bawarskiego portu im. Franza Josefa Straussa oferuje niemiecka Lufthansa oraz Polskie Linie Lotnicze LOT. Czas lotu wynosi 1 godzinę i 30 minut. Jest to duża oszczędność czasu biorąc pod uwagę, iż pokonanie tej trasy samochodem zajmuje średnio 9 godzin. Planując podróż warto pamiętać o tym, że transfer z lotniska do centrum miasta zajmuje około 40 do 50 minut.

Informacje dotyczące lotu: Poznań - Monachium

Lot tam i z powrotem od 157,47 zł
Czas lotu min.. 01:15
Czas lotu powrotnego min.. 01:15
Odległość 577 km
Loty tygodniowo 21
Lotnisko odlotu Poznań - Ławica im. Henryka Wieniawskiego (POZ)
Lotnisko przylotu Monachium (MUC)
Państwo docelowe Niemcy
Alternatywne trasy do Niemcy
Alternatywne loty do Monachium
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie