idealo Preisfinderidealo Preisfinder - Finde den niedrigsten Flugpreis nach Abflugdatum
LANG_widget_price_headline_widget
LANG_widget_price_interface_add_inbound
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound

Przydatne informacje o locie Wrocław - Dublin

Loty Wrocław - Dublin

Jedną z najpopularniejszych tras lotów w siatce połączeń międzynarodowych jest trasa Wrocław (WRO) Dublin (DUB). Stolica i jednocześnie największe miasto Irlandii jest głównym ośrodkiem przemysłowym, ekonomicznym oraz administracyjnym kraju. Miasto stanowi ponadto centrum kultury z wieloma muzeami i teatrami oraz wyjątkową architekturą w tle. Położone jest na wschodnim brzegu Irlandii u ujścia rzeki Liffey do Zatoki Dublińskiej. Swoim odwiedzającym oferuje bajkową atmosferę, wspaniałe możliwości zakupowe oraz szeroką gamę restauracji. W ciągu ostatnich paru lat Dublin stał się bardzo ważnym celem lotniczym głównie z powodu emigracji. Znajduje się bowiem na pierwszym miejscu pod względem ilości Polaków mieszkających w Irlandii. Bez względu jednak na cel podróży- czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy podróż służbowa- bogata oferta linii lotniczych pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach.

Lotnisko w Dublinie

Międzynarodowy port lotniczy Dublin jest największym lotniskiem w Irlandii. Położony jest w odległości około 10 km na północ od centrum miasta. Stanowi siedzibę irlandzkich linii lotniczych Aer Lingus. Bezpośrednio na lotnisko bez problemu dostaniemy się samochodem, taksówką oraz licznymi autobusami regularnie kursującymi z różnych części Dublina.

Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Dublina

Bezpośrednie przeloty z Wrocławia do stolicy Irlandii oferują głównie tanie linie lotnicze Ryanair. Podróż trwa średnio 2 godziny 50 minut. Ze względu na dużą popularność tej trasy istnieje również bardzo wiele możliwości zarezerwowania lotu z tzw. międzylądowaniem. Połączenia takie są z reguły bardziej czasochłonne jednak często w dość atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, w celu znalezienia tanich biletów warto wcześniej skorzystać z porównywarki cen lotów oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.