Loty Wrocław - Dublin

Nasze najtańsze oferty lotów z Wrocław do Dublin

Tutaj możesz porównać tanie loty z Wrocław (WRO) do Dublin (DUB) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Dublin. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Wrocław - Dublin

Loty Wrocław - Dublin

Jedną z najpopularniejszych tras lotów w siatce połączeń międzynarodowych jest trasa Wrocław (WRO) Dublin (DUB). Stolica i jednocześnie największe miasto Irlandii jest głównym ośrodkiem przemysłowym, ekonomicznym oraz administracyjnym kraju. Miasto stanowi ponadto centrum kultury z wieloma muzeami i teatrami oraz wyjątkową architekturą w tle. Położone jest na wschodnim brzegu Irlandii u ujścia rzeki Liffey do Zatoki Dublińskiej. Swoim odwiedzającym oferuje bajkową atmosferę, wspaniałe możliwości zakupowe oraz szeroką gamę restauracji. W ciągu ostatnich paru lat Dublin stał się bardzo ważnym celem lotniczym głównie z powodu emigracji. Znajduje się bowiem na pierwszym miejscu pod względem ilości Polaków mieszkających w Irlandii. Bez względu jednak na cel podróży- czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy podróż służbowa- bogata oferta linii lotniczych pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach.

Lotnisko w Dublinie

Międzynarodowy port lotniczy Dublin jest największym lotniskiem w Irlandii. Położony jest w odległości około 10 km na północ od centrum miasta. Stanowi siedzibę irlandzkich linii lotniczych Aer Lingus. Bezpośrednio na lotnisko bez problemu dostaniemy się samochodem, taksówką oraz licznymi autobusami regularnie kursującymi z różnych części Dublina.

Tanie bilety lotnicze z Wrocławia do Dublina

Bezpośrednie przeloty z Wrocławia do stolicy Irlandii oferują głównie tanie linie lotnicze Ryanair. Podróż trwa średnio 2 godziny 50 minut. Ze względu na dużą popularność tej trasy istnieje również bardzo wiele możliwości zarezerwowania lotu z tzw. międzylądowaniem. Połączenia takie są z reguły bardziej czasochłonne jednak często w dość atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, w celu znalezienia tanich biletów warto wcześniej skorzystać z porównywarki cen lotów oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Wrocław - Dublin

Lot tam i z powrotem od 87,08 zł
Odległość 1591 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Wrocław - Strachowice im. Mikołaja Kopernika (WRO)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Dublin (DUB)
Państwo docelowe Loty - Irlandia
Alternatywne trasy do Irlandia
Alternatywne loty do Dublin