Loty Bydgoszcz - Dublin

Przydatne informacje o locie Bydgoszcz - Dublin

Bydgoszcz - Dublin

Trasa Bydgoszcz (BZG) - Dublin (DUB) jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej uczęszczanych w Polsce. Stolica i największe miasto Republiki Irlandii jest głównym ośrodkiem przemysłowym, ekonomicznym oraz administracyjnym kraju. Miasto położone jest w prowincji Leinster. Dublin to wspaniałe centrum kultury z wieloma muzeami i teatrami oraz wyjątkową architekturą w tle. Jest to licznie odwiedzany ośrodek turystyczny. Przyjezdnym oferuje wspaniałe możliwości zakupowe oraz szeroką gamę restauracji. Na przestrzeni kilku minionych lat Dublin stał się miastem bardzo licznie odwiedzanym przez Polaków, głównie ze względu na dość liczną emigrację. Bez względu jednak na to, czy celem naszej podróży będzie wyjazd do pracy, odwiedziny bliskich czy też wypad czysto turystyczny - do dyspozycji mamy bogatą ofertę linii lotniczych oferujących tanie połączenia na tej trasie.

Lotnisko w Dublinie

Międzynarodowy port lotniczy Dublin (DUB) to największe pod względem odprawianych pasażerów lotnisko w Irlandii. Port Dublin położony jest około 10 km na północ od centrum miasta. Bezpośrednio na lotnisko bez problemów dostaniemy się zarówno samochodem, taksówką oraz autobusami kursującymi z różnych części Dublina.

Lot Bydgoszcz - Dublin

Bezpośrednie przeloty z Bydgoszczy do Dublina możliwe są m.in. dzięki ofercie linii lotniczych Ryanair. Ponadto o bogatej ofercie połączeń lotniczych na trasie Bydgoszcz - Dublin stanowi spora liczba połączeń z tzw. międzylądowaniem. Loty takie oferuje np. Deutsche Lufthansa, Polskie Linie lotnicze LOT czy KLM. Bez względu na to, na jaki lot i jakimi liniami lotniczymi się zdecydujemy, w celu znalezienia tanich biletów warto wcześniej skorzystać z porównywarki cen idealo.

Informacje dotyczące lotu: Bydgoszcz - Dublin

Odległość 1607 km
Lotnisko odlotu Bydgoszcz im. Ignacego Jana Paderewskiego (BZG)
Lotnisko przylotu Dublin (DUB)
Państwo docelowe Irlandia
Alternatywne loty do Dublin