Loty Lublin - Dublin

Przydatne informacje o locie Lublin - Dublin

Lot Lublin - Dublin

Lublin - Dublin (LUZ - DUB) to jedna z najbardziej lubianych tras lotniczych w siatce połączeń międzynarodowych. Stolica i jednocześnie największe miasto Irlandii jest głównym ośrodkiem przemysłowym, ekonomicznym oraz administracyjnym kraju. Dublin to także wspaniałe centrum kultury z wieloma muzeami i teatrami oraz wyjątkową architekturą w tle. Swoim odwiedzającym oferuje ponadto wspaniałe możliwości zakupowe oraz szeroką gamę restauracji. Dublin stał się na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo ważnym celem lotniczym głównie z powodu dość powszechnej emigracji rodaków. Bez względu jednak na cel podróży- czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy podróż służbowa- dzięki liniom lotniczym Ryanair bezpośrednio pokonamy trasę Lublin-Dublin.

Lotnisko w Dublinie

Międzynarodowy port lotniczy Dublin (DUB) jest największym lotniskiem w Irlandii pod względem liczby odprawianych pasażerów. Położony jest około 10 km na północ od centrum miasta. Bezpośrednio na lotnisko dostaniemy się samochodem, taksówką oraz regularnie kursującymi z różnych części Dublina autobusami.

Lublin-Dublin loty

Bezpośrednie loty z Lublina do Dublina (LUZ-DUB) oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Odległość dzieląca oba te miasta to blisko 1970 kilometrów. Średni czas lotu na wynosi 3 godziny 20 minut. Z Lublina do Dublina polecieć możemy dwa razy w tygodniu. Planując podróż warto wcześniej porównać ceny biletów lotniczych na loty.idealo.pl oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Lublin - Dublin

Odległość 1973 km
Lotnisko odlotu Lublin (LUZ)
Lotnisko przylotu Dublin (DUB)
Państwo docelowe Irlandia