idealo Preisfinderidealo Preisfinder - Finde den niedrigsten Flugpreis nach Abflugdatum
LANG_widget_price_headline_widget
LANG_widget_price_interface_add_inbound
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound

Przydatne informacje o locie Warszawa - Dublin

Lot Warszawa - Dublin

Trasa Warszawa (WAW) Dublin (DUB) jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. Stolica i jednocześnie największe miasto Irlandii jest głównym ośrodkiem przemysłowym, ekonomicznym oraz administracyjnym kraju. Jest też Dublin wspaniałym centrum kultury z wieloma muzeami i teatrami oraz wyjątkową architekturą w tle. Swoim odwiedzającym oferuje ponadto wspaniałe możliwości zakupowe oraz szeroką gamę restauracji. W ciągu ostatnich paru lat stało się również bardzo ważnym celem lotniczym głównie z powodu emigracji. Bez względu jednak na cel podróży- czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy podróż służbowa- bogata oferta linii lotniczych pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach.

Lotnisko w Dublinie

Międzynarodowy port lotniczy Dublin jest największym lotniskiem w Irlandii pod względem pasażerów. Położony jest około 10 km na północ od centrum miasta. Bezpośrednio na lotnisko dostaniemy się samochodem, taksówką oraz licznymi autobusami kursującymi z różnych części Dublina.

Tanie loty z Warszawy do Dublina

Bezpośrednie przeloty ze stolicy Polski do stolicy Irlandii oferują między innymi irlandzkie linie Aer Lingus Irish Airlines. Lot trwa średnio 3 godziny. Ze względu na dużą popularność tej trasy istnieje również bardzo wiele możliwości zarezerwowania lotu z tzw. międzylądowaniem, często w atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, jakie linie lotnicze wybierzemy, w celu znalezienia tanich biletów warto wcześniej skorzystać z porównywarki cen oraz zarezerwować lot z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.