Loty Warszawa - Kolonia/Bonn

Przydatne informacje o locie Warszawa - Kolonia/Bonn

Lot Warszawa-Kolonia/Bonn

Trasa Warszawa-Kolonia/Bonn (WAW-CGN) jest często uczęszczana przez Polaków głównie ze względu na liczne podróże służbowe do obu tych miast. Zarówno Kolonia jak i Bonn przyciągają także liczne rzesze turystów. Kolonia położona nad rzeką Ren jest jednym z najważniejszych miast w Nadrenii pod względem gospodarczym, finansowym jak i historycznym i kulturalnym. Bonn oddalony jest około 30 kilometrów od Kolonii. Swoje siedziby mają tutaj ważne urzędy i ministerstwa. Zarówno Kolonia jak i Bonn stanowią ważne ośrodki przemysłowe i handlowe regionu. W obu miastach znajdują się ponadto liczne zabytki, muzea i galerie.

Kolonia/Bonn (CGN)

Kolonia/Bonn (CGN) to międzynarodowy port lotniczy w Niemczech. Lotnisko „Konrad-Adenauer” położone jest około 15 kilometrów na południowy-wschód od Kolonii i około 15 kilometrów na północny-wschód od Bonn. Jest to szóste pod względem wielkości lotnisko w Niemczech. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Bez problemu dostaniemy się tutaj samochodem czy taksówką. Do dyspozycji pasażerów są ponadto autobusy (linia 161 z/do Kolonii i linia 670 z/do Bonn) oraz pociągi i kolej S-Bahn.

Warszawa-Kolonia/Bonn

Z Warszawy do Kolonii/Bonn polecimy między innymi dzięki niemieckim liniom Airberlin i Deutsche Lufthansa. Połączenia lotnicze oferowane przez tych przewoźników to z reguły loty z tzw. międzylądowaniem. Są to jednak zarówno cenowo jak i czasowo bardzo korzystne oferty. Znalezienie tanich biletów lotniczych nie powinno stanowić problemu ze względu na duże zainteresowanie tą trasą. Planując podróż z Warszawy do Kolonii czy też z Warszawy do Bonn warto jednak wcześniej porównać ceny lotów korzystając z pomocy porównywarki cen lotów idealo. Ciekawe mogą okazać się także oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu Warszawa - Kolonia/Bonn
Korzystne loty bezpośrednie