idealo Preisfinderidealo Preisfinder - Finde den niedrigsten Flugpreis nach Abflugdatum
LANG_widget_price_headline_widget
LANG_widget_price_interface_add_inbound
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound

Przydatne informacje o locie Warszawa - Tel Awiw - Ben Gurion

Lot Warszawa-Tel Aviv

Loty z Warszawy do Tel Aviv (WAW-TLV) są bardzo popularne wśród lotniczych połączeń międzynarodowych. Tel Aviv-Yafo (Tel Awiw-Jafa) to drugie pod względem wielkości miasto w Izraelu, położone na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego, na nadmorskiej równinie Szaron. Miasto ze względu na bogate tło historyczne oraz swoje położenie przyciąga liczne grupy turystów z całego świata. Główną atrakcją wpływającą na popularność lotów z Warszawy do Tel Aviv oraz lotów do Tel Aviv w ogóle, są wspaniałe białe plaże na długości ponad 14 kilometrów. Wzdłuż plaż rozciąga się promenada przy której wręcz kwitnie życie nocne. Tel Aviv powszechnie znane jest z nieustających nocnych rozrywek. Zabytki, muzea i otaczający je krajobraz przyciągają corocznie blisko 2 mln turystów z całego świata. Wszystko to stanowi o bardzo dużej popularności lotów na trasie Warszawa - Tel Aviv.

Warszawa - Tel Aviv

Decydując się lot do Tel Aviv warto porównać ceny lotów na loty.idealo.pl oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem lub skorzystać z ofert last minute. Zwiększa to szanse na dokonanie rezerwacji biletów w na lot Warszawa - Tel Aviv w atrakcyjnej cenie.

Tanie loty Warszawa-Tel Aviv

Bezpośrednio z Warszawy (WAW) do Tel Aviv (TLV) polecieć można głównie dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT oraz El Al Israel Airlines. Odległość dzieląca miasta to blisko 2500 kilometrów. Średni czas przelotów bezpośrednich wynosi około 4 godziny. Popularność trasy Warszawa - Tel Aviv stanowi o sporej konkurencji wśród linii lotniczych. Wielu przewoźników oferuje na trasie Warszawa - Tel Aviv bardzo atrakcyjne cenowo loty z tzw. międzylądowaniem. Trasę z Warszawy do Tel Aviv pokonamy między innymi dzięki ofertom CSA Czech Airlines, Swiss International Air Lines, Austrian Airlines oraz wielu innych znanych i cenionych przewoźników.

Informacje dotyczące lotu Warszawa - Tel Awiw - Ben Gurion
Dane Lotu Warszawa - Tel Awiw - Ben Gurion
  • Czas lotu: min.. 03:30 / max.. 03:55
  • Odległość: 2511 km
  • Loty tygodniowo: 27
  • Czas lotu powrotnego: min.. 03:55 / max.. 04:05