Loty Katowice - Düsseldorf

Nasze najtańsze oferty lotów z Katowice do Düsseldorf

Tutaj możesz porównać tanie loty z Katowice (KTW) do Düsseldorf (DUS) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Düsseldorf. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Katowice - Düsseldorf

Lot Katowice - Düsseldorf

Trasa Katowice (KTW) - Düsseldorf (DUS) jest bardzo lubiana i często uczęszczana przez Polaków. Jest to głównie trasa służbowa. Stolica Nadrenii Północnej - Westfalii należy do aglomeracji Rhein - Rhur z blisko 11 milionami mieszkańców. Jest to region atrakcyjny nie tylko dla turystów ale i dla pracowników z całego świata. Metropolię cechują bowiem wymarzone warunki pracy. Düsseldorf to tętniące życiem miasto, oferujące odwiedzającym liczne atrakcje. Turystów przyciągają przede wszystkim ciekawe zabytki. W Düsseldorfie przeżyjemy koncerty i festiwale, odwiedzimy muzea, teatry i targi, pospacerujemy promenadą nad rzeką Ren i prawdopodobnie zrobimy udane zakupy.

Port lotniczy Düsseldorf International

Międzynarodowy port lotniczy Düsseldorf to jedno z największych lotnisk Niemiec. Stanowi on główny węzeł i doskonałą bazę przesiadkową dla lotów do różnych miast na całym świecie. Znajduje się około 6 km na północ od centrum miasta. Bez problemu dojedziemy na lotnisko samochodem czy tez taksówką. Komfortową alternatywę dla niezmotoryzowanych stanowi możliwość dojazdu do lotniska regularnie kursującymi autobusami czy też pociągami. Z budynku dworca pasażerów bezpośrednio do terminalu dowozi automatyczny pociąg kabinowy SkyTrain.

Tanie loty z Katowic do Düsseldorfu

Bezpośrednie połączenia do Düsseldorfu oferują głównie Polskie linie Lotnicze LOT i niemiecka Lufthansa. Czas przelotu wynosi mniej więcej 1 godzinę i 40 minut. W porównaniu do ewentualnej podróży samochodem trwającej średnio 9 godzin, czas lotu jest jak przysłowiowe „mrugnięcie okiem”. Ze względu na duże zainteresowanie tą trasą wielu przewoźników oferuje loty z tzw. międzylądowaniem. Są to nierzadko zarówno czasowo jak i cenowo ciekawe propozycje. Znalezienie atrakcyjnej oferty nie powinno stanowić problemu. Warto jednak zaplanować podróż nieco wcześniej i dokonać rezerwacji biletów z odpowiednim wyprzedzeniem lub skorzystać z ofert last minute.

Informacje dotyczące lotu: Katowice - Düsseldorf

Lot tam i z powrotem od 216,02 zł
Odległość 869 km
Lotnisko odlotu Katowice - Pyrzowice (KTW)
Lotnisko przylotu Düsseldorf (DUS)
Państwo docelowe Niemcy
Alternatywne trasy do Niemcy
Alternatywne loty do Düsseldorf
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie