Loty Warszawa - Istanbul

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Istanbul

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Istanbul (IST) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Istanbul. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Istanbul

Lot Warszawa - Stambuł

Loty na trasie Warszawa-Stambuł (WAW-IST) są jednymi z najbardziej lubianych i najbardziej popularnych w siatce połączeń międzynarodowych. Stambuł to największe i najbardziej zaludnione miasto Turcji. Położone jest na dwóch kontynentach, częściowo w Europie i częściowo w Azji. Wschodnia i zachodnia część miasta połączone są mostami. Loty na trasie Warszawa-Stambuł uczęszczane są przede wszystkim przez turystów. Stambuł stanowi wielokulturowe centrum zabytków z okresu bizantyńskiego i osmańskiego. Znajdują się tu wyjątkowe muzea, meczety, kościoły, pałace i pomniki. Stambuł to ośrodek kulturalny, finansowy oraz handlowy kraju. Swoje siedziby mają tutaj liczne banki oraz uniwersytety. Miasto zamieszkiwane jest przez blisko 11 mln ludzi, a całą aglomerację zamieszkuje ponad 13 mln ludzi.

Lotnisko Stambuł-Istambuł

Międzynarodowy port lotniczy Stambuł-Istambuł Atatürk (IST) to największe lotnisko w Turcji. Położone jest w europejskiej części miasta, w Yeşilköy, w odległości około 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Stambułu. Z lotniska do miasta bez problemu dojechać można samochodem, taksówkami, metrem oraz autobusem.

Warszawa-Stambuł tanie loty

Bezpośrednie loty na trasie Warszawa-Stambuł oferują Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Turkish Airlines. Dzięki połączeniom lotniczym możemy pokonać odległość dzielącą Warszawę i Stambuł (blisko 1400 km) w ciągu zaledwie 2 godzin 30 minut. Wielu przewoźników oferuje ponadto loty z tzw. międzylądowaniem. Połączenia takie są z reguły bardziej czasochłonne ale stanowią przy tym bardzo korzystne oferty cenowe. Planując podróż z Warszawy do Stambułu warto porównać ceny biletów lotniczych na idealo oraz zaplanować wylot z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Istanbul

Lot tam i z powrotem od 181,84 zł
Czas lotu min.. 02:30 / max.. 02:40
Czas lotu powrotnego min.. 02:30/ max.. 02:45
Odległość 1381 km
Loty tygodniowo 21
Lotnisko odlotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Istanbul New Airport (IST)
Państwo docelowe Turcja
Alternatywne trasy do Turcja
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie