Loty Wrocław - Oslo Gardermoen

Nasze najtańsze oferty lotów z Wrocław do Oslo Gardermoen

Tutaj możesz porównać tanie loty z Wrocław (WRO) do Oslo Gardermoen (OSL) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Oslo Gardermoen. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Wrocław - Oslo Gardermoen

Lot z Wrocławia do Oslo

Połączenia lotnicze z Wrocławia do Oslo (WRO - OSL) są bardzo popularne wśród Polaków. Stolica i największe miasto Norwegii leży w południowej części kraju, nad fiordem Oslo (Oslofjord). Stanowi ośrodek przemysłowy, gospodarczy, administracyjny, naukowy i kulturalny kraju. Miasto jest ponadto centrum norweskiego transportu morskiego. Zamieszkiwane jest przez blisko 600 tys. mieszkańców, a cała aglomeracja liczy blisko 1,5 mln ludzi. Stolica Norwegii łączy w niezwykły sposób uroczą małomiasteczkową i przyjazną atmosferę z atrakcjami kosmopolitycznego miasta. Znajdują się tu liczne parki krajobrazowe, rezerwaty zieleni oraz tereny wspinaczkowe. Ten wyjątkowy klimat sprawia, iż Oslo przyciąga liczne grupy turystów.

Lotniska w Oslo

Międzynarodowy port lotniczy Oslo - Gardermoen (OSL) znajduje się ok 48 km na północ od centrum miasta i jest bardzo dobrze z nim skomunikowany. Do dyspozycji pasażerów są zarówno pociągi jak i autobusy. Port lotniczy Oslo - Trop (TRF) oddalony jest około 120 km od miasta. Dotarcie do centrum umożliwiają to regularnie kursujące autobusy (Torp-Expressen) oraz pociągi. Międzynarodowy port lotniczy Moss-Rygge (RYG) położony jest w gminie Rygge w południowo-wschodniej części Norwegii. Usytuowany jest około 13 km od miasta Moss oraz około 66 km od centrum Oslo. Do dyspozycji pasażerów są taksówki, pociągi oraz linie autobusowe.

Tanie loty Wrocław - Oslo

Decydując się na lot do Norwegii warto skorzystać z porównywarki cen i z wyprzedzeniem zapoznać się z ofertami linii lotniczych. Bezpośrednio z Wrocławia polecimy do portu lotniczego Oslo - Trop (WRO - TRF) dzięki ofertom tanich linii lotniczych Wizzair. Stąd od centrum miasta dzieli nas około 120 km jazdy. Linie lotnicze Ryanair obsługują trasę Wrocław - Moss-Rygge (WRO - RYG). Czas lotów bezpośrednich wynosi średnio niecałe 2 godziny. Na tej trasie oferowanych jest również wiele połączeń z tzw. międzylądowaniem. Są one z reguły bardziej czasochłonne i w przypadku tego odcinka niekoniecznie tańsze.

Informacje dotyczące lotu: Wrocław - Oslo - Gardermoen

Lot tam i z powrotem od 124,00 zł
Odległość 1074 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Wrocław - Strachowice im. Mikołaja Kopernika (WRO)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Oslo - Gardermoen (OSL)
Państwo docelowe Loty - Norwegia
Alternatywne trasy do Norwegia
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie