Loty Wrocław - Amsterdam

Przydatne informacje o locie Wrocław - Amsterdam

Wrocław-Amsterdam

Loty na trasie Wrocław-Amsterdam (WRO-AMS) są bardzo popularne wśród lotniczych połączeń międzynarodowych. Konstytucyjna stolica Holandii ma bardzo wiele do zaoferowania wszystkim przyjezdnym. Amsterdam to miasto wszechobecnych rowerów. Bogate zaplecze kulturalne, niepowtarzalna atmosfera i liczne muzea sztuki sprawiają, iż Amsterdam przyciąga całe rzesze turystów. Miasto położone jest pośród setek kanałów, kojarzone z wolnością i tolerancją, określane jest mianem „Wenecji Północy”. Największe miasto Holandii jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w które turyści wybierają się na krótkie wycieczki. Stąd też tak duża popularność trasy Wrocław-Amsterdam.

Lotnisko Amsterdam Schiphol

Port lotniczy Amsterdam - Schiphol jest największym międzynarodowym portem lotniczym Holandii. Oddalony jest on około 15 kilometrów od centrum miasta. Korzystne położenie w sąsiedztwie autostrady A4, która łączy Amsterdam, Hagę i Rotterdam oraz bardzo dobre oznakowanie kierunków sprawia, iż łatwo dojechać tu z każdego z tych miast. Do dyspozycji pasażerów nie posiadających samochodów są oczywiście liczne taksówki, a ponadto regularnie kursujące autobusy i pociągi.

Loty Wrocław-Amsterdam

Loty z Wrocławia do Amsterdamu obsługiwane są między innymi przez Polskie Linie Lotnicze LOT, niemiecką Lufthansę oraz KLM. Połączenia oferowane przez tych operatorów to z reguły połączenia z tzw. międzylądowaniem. Czas lotu z Wrocławia do Amsterdamu wynosi mimo przesiadek mniej więcej 3 godziny i 30 minut, co zdecydowanie pozwala skrócić czas ewentualnej podróży samochodem. Planując lot z Wrocławia do Amsterdamu warto pamiętać o tym, że jeśli z wyprzedzeniem przejrzymy oferty przewoźników, porównamy ceny lotów i dokonamy wcześniejszej rezerwacji, mamy duże szanse na zakup tanich biletów.

Informacje dotyczące lotu: Wrocław - Amsterdam

Lot tam i z powrotem od 626,99 zł
Odległość 846 km
Lotnisko odlotu Wrocław - Strachowice im. Mikołaja Kopernika (WRO)
Lotnisko przylotu Amsterdam - Schiphol, Haarlemmermeer (AMS)
Państwo docelowe Holandia
Alternatywne trasy do Holandia
Alternatywne loty do Amsterdam
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie