idealo Preisfinderidealo Preisfinder - Finde den niedrigsten Flugpreis nach Abflugdatum
LANG_widget_price_headline_widget
LANG_widget_price_interface_add_inbound
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound_label
LANG_widget_price_interface_add_inbound

Przydatne informacje o locie Warszawa - Madryt

Lot Warszawa - Madryt

Loty na trasie Warszawa-Londyn (WAW-MAD) są jednymi z najbardziej lubianych i najbardziej popularnych w siatce połączeń międzynarodowych. Stolica i największe miasto Hiszpanii przyciąga bowiem całe masy turystów. Jako jedno z najstarszych miast na kontynencie zachęca do zwiedzania licznych zabytków. Znajdują się tu liczne muzea, pałace, katedry, galerie, opery, a także wiele nowoczesnych budowli, liczne parki i ogrody. Jedną z ważniejszych atrakcji turystycznych jest ponadto arena walki byków Las Ventas. Madryt jest oficjalną rezydencją króla Hiszpanii, siedzibą rządu, parlamentu i instytucji międzynarodowych. Stanowi ponadto centrum finansowe i biznesowe regionu. Miasto zamieszkiwane jest przez blisko 3,3 mln ludzi.

Lotnisko Madryt - Barajas: dojazd

Międzynarodowy port lotniczy Madryt - Barajas położony jest około 13 km na północny wschód od centrum miasta. Jest to największe lotnisko w Hiszpanii i jedno z największych w Europie. Doskonale rozwinięta komunikacja pozwala na łatwy i szybki dojazd do/ z centrum miasta. Do dyspozycji podróżnych są autobusy kursujące od wczesnych godzin porannych do 2 w nocy, metro oraz taksówki. Ponadto bezpłatny transport między terminalami zapewniają busy. Na lotnisku znajdują się również strefy parkingowe. Podróż samochodem trwa średnio 30 minut.

Loty Warszawa - Madryt

Bezpośrednie loty na trasie Warszawa-Madryt oferują między innymi Polskie Linie Lotnicze LOT. Czas lotu bez przesiadek trwa średnio od 3,5 do 4 godzin. Wiele linii lotniczych oferuje ponadto loty z tzw. międzylądowaniem. Są one z reguły bardziej czasochłonne ale stanowią przy tym bardzo korzystne oferty cenowe. Planując podróż warto porównać ceny biletów lotniczych oraz zaplanować wylot z wyprzedzeniem.