Loty Warszawa - Madryt

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Madryt

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Madryt (MAD) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Madryt. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Madryt

Lot Warszawa - Madryt

Loty na trasie Warszawa-Londyn (WAW-MAD) są jednymi z najbardziej lubianych i najbardziej popularnych w siatce połączeń międzynarodowych. Stolica i największe miasto Hiszpanii przyciąga bowiem całe masy turystów. Jako jedno z najstarszych miast na kontynencie zachęca do zwiedzania licznych zabytków. Znajdują się tu liczne muzea, pałace, katedry, galerie, opery, a także wiele nowoczesnych budowli, liczne parki i ogrody. Jedną z ważniejszych atrakcji turystycznych jest ponadto arena walki byków Las Ventas. Madryt jest oficjalną rezydencją króla Hiszpanii, siedzibą rządu, parlamentu i instytucji międzynarodowych. Stanowi ponadto centrum finansowe i biznesowe regionu. Miasto zamieszkiwane jest przez blisko 3,3 mln ludzi.

Lotnisko Madryt - Barajas: dojazd

Międzynarodowy port lotniczy Madryt - Barajas położony jest około 13 km na północny wschód od centrum miasta. Jest to największe lotnisko w Hiszpanii i jedno z największych w Europie. Doskonale rozwinięta komunikacja pozwala na łatwy i szybki dojazd do/ z centrum miasta. Do dyspozycji podróżnych są autobusy kursujące od wczesnych godzin porannych do 2 w nocy, metro oraz taksówki. Ponadto bezpłatny transport między terminalami zapewniają busy. Na lotnisku znajdują się również strefy parkingowe. Podróż samochodem trwa średnio 30 minut.

Loty Warszawa - Madryt

Bezpośrednie loty na trasie Warszawa-Madryt oferują między innymi Polskie Linie Lotnicze LOT. Czas lotu bez przesiadek trwa średnio od 3,5 do 4 godzin. Wiele linii lotniczych oferuje ponadto loty z tzw. międzylądowaniem. Są one z reguły bardziej czasochłonne ale stanowią przy tym bardzo korzystne oferty cenowe. Planując podróż warto porównać ceny biletów lotniczych oraz zaplanować wylot z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Madryt

Lot tam i z powrotem od 120,48 zł
Czas lotu min.. 03:55
Czas lotu powrotnego min.. 03:40
Odległość 2272 km
Loty tygodniowo 8
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Madryt - Barajas (MAD)
Państwo docelowe Loty - Hiszpania
Alternatywne trasy do Hiszpania
Alternatywne loty do Madryt