Loty Warszawa Modlin - Barcelona

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa Modlin do Barcelona

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa Modlin (WMI) do Barcelona (BCN) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Barcelona. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa Modlin - Barcelona

Warszawa Modlin- Barcelona

Trasa Warszawa Modlin (WMI) - Barcelona (BCN) należy do jednej z najpopularniejszych tras w siatce połączeń międzynarodowych. Zainteresowanie lotami do serca Katalonii znacznie wzrosło wraz z rozwojem tanich linii lotniczych. Lot z Warszawy do Barcelony pozwala na pokonanie około 2500 km w ciągu zaledwie 3 godzin.

Barcelona to drugie co do wielkości miasto w Hiszpanii. Stanowi ono ośrodek przemysłowy i finansowy regionu. Bogactwo historyczne i kulturalne, architektura słynąca z wyjątkowych projektów Gaudiego jak chociażby Sagrada Familia, Casa Vicens czy Palau Güell czynią Barcelonę jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast. Wyjątkowe położenie bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym sprawia, iż znajdziemy tutaj nie tylko zabytki ale i piękne plaże zlokalizowane wzdłuż całego wybrzeża. Kąpieli słonecznych zażywać tu można po jedynych 3 godzinach lotu.

Lotnisko w Barcelonie

Międzynarodowy port lotniczy Barcelona „El Prat” jest głównym lotniskiem obsługującym Barcelonę i Katalonię. Położony jest około 10 km od centrum w miejscowości El Prat de Llobregat. Dobrze rozwinięta siatka komunikacji miejskiej pozwala pasażerom na sprawny i mało skomplikowany dojazd do miasta. Do dyspozycji podróżnych są nie tylko taksówki ale i autobusy (Aerobus A1 i A2 kursujące między lotniskiem a Plaça Catalunya) oraz kolej Renfe łącząca lotnisko z centrum miasta.

Lot z Warszawy do Barcelony

Z portu lotniczego Warszawa Modlin bezpośrednio do Barcelony polecimy między innymi dzięki tanim liniom lotniczym Wizzair. Czas lotu wynosi w przybliżeniu 3 godziny. Stanowi to najszybszą formę podróży. Alternatywę dla lotów z lotniska Warszawa Modlin (WMI) stanowią również liczne połączenia lotnicze z portu Warszawa Okęcie (WAW). Bezpośrednie połączenia oferują między innymi Polskie Linie lotnicze LOT. Bogata oferta połączeń lotniczych na trasie Warszawa- Barcelona znacznie wpływa na ceny biletów lotniczych. Zanim zaczniemy planować podróż warto porównać ich ceny w celu znalezienia najkorzystniejszej opcji. Z reguły najlepiej jest zaplanować lot z wyprzedzeniem i skorzystać z wyszukiwania elastycznego bądź też przejrzeć oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa-Modlin - Barcelona

Lot tam i z powrotem od 150,56 zł
Odległość 1871 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa-Modlin (WMI)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Barcelona - El Prat de Llobregat (BCN)
Państwo docelowe Loty - Hiszpania
Alternatywne trasy do Hiszpania
Alternatywne loty do Barcelona