Loty Poznań - Düsseldorf

Nasze najtańsze oferty lotów z Poznań do Düsseldorf

Tutaj możesz porównać tanie loty z Poznań (POZ) do Düsseldorf (DUS) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Düsseldorf. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Poznań - Düsseldorf

Lot Poznań - Düsseldorf

Przeloty na trasie Poznań (POZ) - Düsseldorf (DUS) są bardzo popularne i lubiane wśród Polaków. Jest to głównie trasa podróży służbowych. Stolica Nadrenii Północnej - Westfalii należy do aglomeracji Rhein - Rhur i zamieszkiwana jest przez blisko 11 milionów osób. Düsseldorf to tętniąca życiem metropolia. Oferuje ona odwiedzającym niezliczone atrakcje i przez to przyciąga również liczne grupy turystów. Można tu odwiedzić muzea, teatry i targi, wybrać się na spacer promenadą nad rzeką Ren czy udać się na zakupy.

Port lotniczy Düsseldorf International

Międzynarodowe lotnisko Düsseldorf jest jednym z największych portów lotniczych Niemiec. Jest doskonałą bazą przesiadkową dla lotów do różnych miast na całym świecie. Lotnisko znajduje się około 6 km na północ od centrum miasta. Jest również bardzo dobrze z nim skomunikowane dzięki doskonale rozwiniętej siatce połączeń lokalnych. Bez problemu dojedziemy do/z centrum miasta samochodem czy też taksówką. Komfortową alternatywę dla niezmotoryzowanych stanowi możliwość dojazdu do lotniska regularnie kursującymi autobusami czy też pociągami. Ponadto z budynku dworca kursuje automatyczny pociąg kabinowy SkyTrain, dowożący pasażerów bezpośrednio do terminalu.

Czas podróży z Poznania do Düsseldorfu

Loty do Düsseldorfu bez tzw. międzylądowań oferowane są głównie przez Polskie linie Lotnicze LOT i niemieckie linie Lufthansa. Czas bezpośredniego przelotu wynosi około 1 godzinę i 30 minut. W porównaniu do podróży samochodem trwającej średnio 7 godzin, czas ten jest jak przysłowiowe „mrugnięcie okiem”. Z racji na duże zainteresowanie tymi połączeniami, znalezienie korzystnej cenowo oferty również nie powinno stanowić problemu. Wielu przewoźników oferuje także tanie bilety lotnicze na rejs z przesiadką. Są to nierzadko zarówno czasowo jak i cenowo ciekawe propozycje. Podróż warto jednak zaplanować nieco wcześniej, a rezerwacji biletów dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Poznań - Düsseldorf

Lot tam i z powrotem od 153,72 zł
Odległość 702 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Poznań - Ławica im. Henryka Wieniawskiego (POZ)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Düsseldorf (DUS)
Państwo docelowe Loty - Niemcy
Alternatywne trasy do Niemcy
Alternatywne loty do Düsseldorf
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie