Loty Lublin - Liverpool

Nasze najtańsze oferty lotów z Lublin do Liverpool

Tutaj możesz porównać tanie loty z Lublin (LUZ) do Liverpool (LPL) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Liverpool. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Lublin - Liverpool

Lublin-Liverpool

Loty Lublin-Liverpool (LUZ-LPL) cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków. Liverpool znany głównie jako miasto „The Beatles” oraz miasto klubów piłkarskich, m.in. Liverpool F.C., przyciąga całe rzesze zwiedzających z przeróżnych zakątków świata. Miasto położone jest na zachodnim wybrzeżu północnej części Wielkiej Brytanii. Stanowi drugi (obok Londynu) najważniejszy ośrodek portowy w Anglii, a także ważny ośrodek przemysłowy, kulturalny i naukowy kraju. W centrum miasta znajduje się prestiżowy University of Liverpool. To głownie dzięki niemu w mieście kwitnie życie nocne. Na popularność połączeń lotniczych na trasie Lublin - Liverpool wpływ miała dość liczna emigracja Polaków do Wielkiej Brytanii, a także panująca tu wyjątkowa atmosfera oraz wielokulturowość. Bez względu jednak na cel podróży, czy to wyjazd do pracy, wypad na weekend czy np. podróż służbowa - dzięki ofertom tanich linii lotniczych z pewnością uda nam się znaleźć korzystne połączenia na trasie Lublin - Liverpool.

Lotnisko Liverpool

Na południu Liverpoolu (około 12 kilometrów) znajduje się międzynarodowy port lotniczy Liverpool-John Lennon (LPL). Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z miastem, a w związku z tym bez problemów dostaniemy się do centrum zarówno autobusem, pociągiem, samochodem czy taksówką. Stąd także względnie szybko dojedziemy do Manchesteru.

Lot Lublin-Liverpool

Bezpośrednie loty z Lublina do Liverpoolu (LUZ - LPL) oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Przelot trwa mniej więcej 3 godziny. W porównaniu z ewentualną jazdą samochodem pozwala to zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale także wiele nerwów i problemów z obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii ruchem lewostronnym.

Informacje dotyczące lotu: Lublin - Liverpool

Odległość 1747 km
Lotnisko odlotu Lublin (LUZ)
Lotnisko przylotu Liverpool - John Lennon (LPL)
Państwo docelowe Wielka Brytania
Alternatywne trasy do Wielka Brytania
Alternatywne loty do Liverpool