Loty Warszawa - Kopenhaga

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa do Kopenhaga

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa (WAW) do Kopenhaga (CPH) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Kopenhaga. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa - Kopenhaga

Lot Warszawa - Kopenhaga

Trasa Warszawa (WAW) - Kopenhaga (CPH) to jedna z bardziej popularnych w siatce połączeń międzynarodowych. Stolica i jednocześnie największe miasto Danii jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Położone jest malowniczo nad cieśniną Sund, na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia i częściowo Amager. Metropolię zamieszkuje ponad półtora miliona ludzi. Miasto słynie między innymi z licznych tras rowerowych (ponad 300 km ścieżek rowerowych), masy zabytków, oraz parku Tivoli- drugiego najstarszego parku rozrywki świata.

Lotnisko w Kopenhadze

Międzynarodowy port lotniczy Kopenhaga- Kastrup usytuowany jest około 8 km na południowy wschód od centrum miasta, na obszarze miejscowości Kastrup. Doskonale rozwinięta siatka komunikacji miejskiej pozwala pasażerom na sprawny i mało skomplikowany dojazd do miasta. Do dyspozycji podróżnych jest kolej, metro oraz autobusy. Ponadto łatwo dostaniemy się na lotnisko korzystając z biegnącej przez port lotniczy autostrady.

Tanie bilety lotnicze do Kopenhagi

Bezpośrednie połączenia lotnicze ze stolicy Polski do stolicy Danii oferują między innymi Polskie Linie Lotnicze LOT i Scandinavian Airlines SAS. Czas lotu bez przesiadki wynosi średnio 1 godzinę 20 minut. Cenowo korzystną alternatywę stanowią loty z międzylądowaniem. Bogata oferta połączeń lotniczych stanowi o sporej konkurencji wśród przewoźników, a to z kolei wpływa na ceny biletów. Zanim zaczniemy planować podróż warto więc porównać ceny lotów w celu znalezienia najkorzystniejszej opcji. Z reguły najlepiej jest zaplanować lot z wyprzedzeniem i skorzystać z wyszukiwania elastycznego bądź też przejrzeć oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Kopenhaga

Lot tam i z powrotem od 82,63 zł
Czas lotu min.. 01:25 / max.. 01:35
Czas lotu powrotnego min.. 01:15/ max.. 01:25
Odległość 666 km
Loty tygodniowo 37
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Kopenhaga - Kastrup (CPH)
Państwo docelowe Loty - Dania
Alternatywne loty do Kopenhaga
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie