Loty Warszawa Modlin - Skavsta S., Nykoping, Sztokholm

Nasze najtańsze oferty lotów z Warszawa Modlin do Skavsta S., Nykoping, Sztokholm

Tutaj możesz porównać tanie loty z Warszawa Modlin (WMI) do Skavsta S., Nykoping, Sztokholm (NYO) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Skavsta S., Nykoping, Sztokholm. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Warszawa Modlin - Skavsta S., Nykoping, Sztokholm

Lot z Warszawy do Sztokholmu

Trasa lotu z Warszawy do Sztokholmu jest bardzo popularną trasą lotu w siatce połączeń międzynarodowych. Stolica Szwecji położona jest w środkowej części wschodniego wybrzeża półwyspu Skandynawskiego na 14 wyspach. Sztokholm jest głównym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym, kulturalnym i naukowym kraju. Siedzibę swoją ma tu rząd oraz rodzina królewska. Bez względu na to, czy planujemy wyjazd do pracy, wypad na weekend czy np. podróż służbową - bogata oferta tanich przewoźników pozwala znaleźć połączenia w korzystnych cenach bez względu na cel podróży.

Port lotniczy Sztokholm - Skavsta

Sztokholm obsługiwany jest przez 4 porty lotnicze (ARN, BMA, NYO, VST). Międzynarodowy port lotniczy Sztokholm - Skavsta (NYO) położony jest około 100 km na południe od centrum miasta w gminie Nyköping. Jest to czwarte co do wielkości lotnisko Szwecji i drugie co do wielkości lotnisko w Sztokholmie. Do/z miasta bez problemu dostaniemy się taksówkami oraz regularnie kursującymi autobusami. W niedalekim oddaleniu od lotniska znajduje się również stacja kolejowa, skąd szybko można dostać się do centrum Sztokholmu, a także innych miejscowości.

Tanie loty z Warszawy do Sztokholmu

Trasę lotu Warszawa Modlin - Sztokholm Skavsta (WMI-NYO) obsługują głównie tani przewoźnicy. Do szwedzkiej stolicy tanio i bezpośrednio polecimy między innymi liniami lotniczymi Wizzair i Ryanair. Odległość blisko 800 km dzielącą oba miasta pokonamy w ciągu zaledwie 1 godziny i 30 minut. W porównaniu z jazdą samochodem wymagającą pokonania 1500 km pozwala to skrócić czas podróży średnio o 14 godzin. Planując podróż warto skorzystać z pomocy porównywarki cen i dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa-Modlin - Skavsta S., Nykoping, Sztokholm

Odległość 743 km
Lotnisko odlotu Port lotniczy Warszawa-Modlin (WMI)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Skavsta S. (NYO)
Państwo docelowe Loty - Szwecja
Alternatywne loty do Skavsta S., Nykoping, Sztokholm