Loty Poznań - Kopenhaga

Nasze najtańsze oferty lotów z Poznań do Kopenhaga

Tutaj możesz porównać tanie loty z Poznań (POZ) do Kopenhaga (CPH) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Kopenhaga. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Poznań - Kopenhaga

Loty z Poznania do Kopenhagi

Trasa Poznań (POZ) - Kopenhaga (CPH) jest jedną z bardziej lubianych tras w siatce połączeń międzynarodowych. Stolica i największe miasto Danii jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Malownicze położenie miasta nad cieśniną Sund, na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia i częściowo Amager, nadaje miastu bajkowy klimat. Jest to jednak metropolia zamieszkiwana przez ponad półtora miliona ludzi. Miasto znane jest głównie z tras rowerowych. Łączna ich długość wynosi ponad 300 km. Znajduje się tu ponadto masa zabytków oraz znany na całym świecie park Tivoli- drugi najstarszy park rozrywki świata.

Port lotniczy Kopenhaga- Kastrup

Międzynarodowe lotnisko Kopenhaga- Kastrup usytuowane jest około 8 km na południowy wschód od centrum miasta, w granicach miejscowości Kastrup. Bardzo dobrze rozwinięta siatka komunikacji miejskiej pozwala pasażerom na sprawny i mało skomplikowany dojazd z/do miasta. Podróżni maja do dyspozycji taksówki, kolej, metro oraz autobusy. Ponadto łatwo dostaniemy się na lotnisko korzystając z biegnącej przez port lotniczy autostrady.

Tanie przeloty do Kopenhagi

Z Poznania do stolicy Danii polecimy bezpośrednio głównie dzięki liniom Scandinavian Airlines SAS. Czas lotu bez przesiadki wynosi około godzinę. Korzystną alternatywę cenową stanowią loty z międzylądowaniem. Takie połączenia oferują między innymi niemieckie linie Lufthansa. Czas podróży jest z reguły dłuższy ale jeśli zależy nam na tanich biletach lotniczych warto wziąć pod uwagę takie możliwości lotu. Warto ponadto, zanim zaczniemy planować podróż, porównać ceny lotów w celu znalezienia najkorzystniejszej opcji. Z reguły najlepiej jest zaplanować lot z wyprzedzeniem i skorzystać z wyszukiwania elastycznego lub tez ewentualnie przejrzeć oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu: Poznań - Kopenhaga

Lot tam i z powrotem od 168,59 zł
Czas lotu min.. 01:05 / max.. 01:20
Czas lotu powrotnego min.. 01:05/ max.. 01:25
Odległość 448 km
Loty tygodniowo 7
Lotnisko odlotu Port lotniczy Poznań - Ławica im. Henryka Wieniawskiego (POZ)
Lotnisko przylotu Port lotniczy Kopenhaga - Kastrup (CPH)
Państwo docelowe Loty - Dania
Alternatywne loty do Kopenhaga
Popularne miejsca docelowe dalszej podróży
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie