Loty Lublin - Oslo Torp

Przydatne informacje o locie Lublin - Oslo Torp

Lot Lublin - Oslo

Połączenia lotnicze na trasie Lublin-Oslo (LUZ - TRF) są bardzo popularne wśród Polaków. Stolica i zarazem największe miasto Norwegii stanowi ośrodek przemysłowy, gospodarczy, administracyjny, naukowy i kulturalny kraju. Miasto jest ponadto centrum norweskiego transportu morskiego. Zamieszkiwane jest przez blisko 600 tys. mieszkańców, a cała aglomeracja liczy blisko 1,5 mln ludzi. Mimo, iż skupione są tu liczne ośrodki gospodarcze i polityczne, Oslo cechuje przyjazna i spokojna atmosfera. Jest to również doskonałe miejsce dla miłośników natury. Znajdują się tu bowiem liczne parki krajobrazowe, rezerwaty zieleni oraz tereny wspinaczkowe. Ten wyjątkowy klimat sprawia, iż Oslo przyciąga liczne grupy turystów oraz stanowi o popularności trasy Lublin-Oslo.

Oslo - lotniska

Międzynarodowy port lotniczy Oslo - Gardermoen (OSL) położony jest ok 48 km na północ od Oslo. Jest on bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta. Do dyspozycji pasażerów są zarówno pociągi jak i autobusy. Alternatywą dla tego lotniska jest port lotniczy Oslo - Trop (TRF). Połączenia lotnicze z Lublina do Oslo obsługuje właśnie ten port lotniczy. Oddalony jest on około 120 km od miasta. Również stąd mamy doskonałe możliwości dotarcia do centrum. Umożliwiają to kursujące regularnie autobusy (Torp-Expressen) oraz pociągi.

Lublin - Oslo loty

Decydując się na lot do Norwegii warto skorzystać z porównywarki cen loty.idealo.pl i z wyprzedzeniem zapoznać się z ofertami linii lotniczych. Bezpośrednio z Lublina na norweskie lotnisko Sandefjord - Torp (TRF) polecimy dzięki tanim liniom lotniczym Wizzair. Stąd od Oslo dzieli nas już tylko około 120 km jazdy. Czas lotu na trasie Lublin-Oslo wynosi około 2 godziny 15 minut. W celu nabycia tanich biletów lotniczych na przelot z Lublina do Oslo, warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Informacje dotyczące lotu Lublin - Oslo - Torp
Dane Lotu Lublin - Oslo - Torp
  • Czas lotu: min.. 02:15 / max.. 02:15
  • Odległość: 1183 km
  • Loty tygodniowo: 2
  • Czas lotu powrotnego: min.. 02:05 / max.. 02:05