Loty Katowice - Monastyr

Nasze najtańsze oferty lotów z Katowice do Monastyr

Tutaj możesz porównać tanie loty z Katowice (KTW) do Monastyr (MIR) w jedną lub w obie strony. W ciągu ostatnich kilku dni na idealo wyszukiwano i znaleziono następujące oferty. Możesz też rozpocząć własne wyszukiwanie lotów do Monastyr. Ceny i dostępność mogą zmienić się w każdej chwili.

Przydatne informacje o locie Katowice - Monastyr

Katowice-Monastyr

Połączenia lotnicze z Katowic do Monastyr (KTW-MIR) cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków szczególnie w okresie letnim. Jest to bowiem trasa głównie turystyczna, przyciągająca liczne rzesze urlopowiczów. Monastyr to miasto portowe położone w środkowej części wschodniego wybrzeża Tunezji. Miasto zamieszkuje około 70 tysięcy ludności. Znane jest ono głównie jako miejsce narodzin pierwszego prezydenta niepodległej Tunezji. Zachowało się tu wiele zabytków, m.in. mauzoleum Bourguiby oraz ribat Harthema. W mieście znajduje się także przystań jachtowa. Wyjątkowy klimat tego miejsca, korzystne ceny oraz właściwie gwarantowana pogoda zachęca urlopowiczów do udania się właśnie do Monastyr.

Lotnisko w Monastyr (MIR)

Międzynarodowy port lotniczy im. Habiba Burguiby oddalony jest około 8 kilometrów od miasta. Położony jest w pobliżu Susy - trzeciego pod względem wielkości miasta w Tunezji. Obsługuje ono głównie ruch czarterowy. Jego nazwa pochodzi od nazwiska pierwszego prezydenta niepodległej Tunezji.

Lot Katowice-Monastyr

Loty z Katowic do Monastyr to głównie loty czarterowe. Bez względu na to czy podróż planujemy w sezonie urlopowym czy też też poza nim, wielu przewoźników oferuje na trasie Katowice-Monastyr połączenia lotnicze z międzylądowaniem. Do Monastyr polecimy dzięki Deutsche Lufthansa, Polskim Liniom Lotniczym LOT oraz Jet Airways. Planując podróż warto z wyprzedzeniem skorzystać z porównywarki lotów idealo. Z racji urlopowego charakteru Monastyr istnieje spora szansa, że znajdziemy bardzo korzystne oferty last minute.

Informacje dotyczące lotu: Katowice - Monastyr

Lot tam i z powrotem od 294,76 zł
Odległość 1770 km
Lotnisko odlotu Katowice - Pyrzowice (KTW)
Lotnisko przylotu Monastyr - Habib Bourguiba (MIR)
Państwo docelowe Tunezja
Miejsca docelowe lotów w podobnej cenie