Loty Warszawa - Malmo (Malmoe)

Przydatne informacje o locie Warszawa - Malmo (Malmoe)

Warszawa - Malmö

Trasa lotnicza z Warszawy do Malmö (WAW-MMA) cieszy się spora popularnością nie tylko wśród mieszkańców stolicy Polski. Portowe miasto położone w południowej części Szwecji oferuje odwiedzającym liczne atrakcje. Malmö zamieszkiwane jest przez blisko 300 tysięcy osób. Dzięki mostowi nad cieśniną Öresund bez problemu dostaniemy się stąd bezpośrednio do stolicy Danii - Kopenhagi. Malmö określane jest jako miasto parków i plaż, w które obfituje centrum. Znajdziemy tu doskonałe warunki do wycieczek rowerowych oraz liczne zabytki warte zobaczenia.

Tanie loty Warszawa - Malmö

Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Malmö oferują podróżnym między innymi linie lotnicze Wizzair. Bezpośredni przelot trwa około 1 godziny 15 minut. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu w porównaniu do innych środków transportu. Wielu innych przewoźników, np. Deutsche Lufthansa czy SAS Scandinavian Airlines, oferuje na trasie Warszawa-Malmö połączenia lotnicze z międzylądowaniem. Mogą okazać się one korzystnym rozwiązaniem, dla tych podróżnych, którym niekoniecznie się spieszy. Podróż w takich przypadkach trwa dłużej ale stanowić może także ciekawą alternatywę dla tych, którzy po drodze do Malmö chcieliby odwiedzić jeszcze inne miasta.

Lotnisko w Malmö jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Dojazd do miasta nie powinien stanowić problemu. Z lotniska Malmö-Sturup kursują zarówno taksówki, autobusy jak i kolej. Lot do Malmö może także stanowić ciekawą alternatywę dla osób wybierających się do Kopenhagi. Planując podróż warto z wyprzedzeniem przejrzeć oferty przewoźników. W celu nabycia tanich biletów lotniczych warto skorzystać z pomocy porównywarki lotów idealo.

Informacje dotyczące lotu: Warszawa - Malmo (Malmoe)

Odległość 647 km
Lotnisko odlotu Warszawa - Okęcie im. Fryderyka Chopina (WAW)
Lotnisko przylotu Malmo (Malmoe) (MMA)
Państwo docelowe Szwecja